piątek, 27 września 2024 17:23

Ostatni taki mecz!

Zakończyła się runda jesienna na małopolsko-świętokrzyskich, trzecioligowych boiskach. Granat Skarżysko w 17 kolejce spotkań pokonał Wierną Małogoszcz 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył na początku pierwszej połowy Mateusz Malinowski.

Spotkanie rozpoczęło się od falowych ataków gospodarzy. Te ataki były jednak nieskuteczne i o pierwszej połowie możemy powiedzieć tylko tyle, że się odbyła. Wszystko to, co najlepsze w tym meczu, widzieliśmy w drugiej części gry. Zaczęło się od gola, którego po wspaniałej zespołowej akcji zdobył Mateusz Malinowski.

Po zdobycie bramki, ataki podopiecznych Ireneusza Pietrzykowskiego nie ustawały, jednak do końca meczu nic więcej do „sieci” nie wpadło. Po meczu trener przyznał, że spotkanie było typowym meczem walki. Dobrze, że w ostatniej akcji meczu goście nie zdołali wyrównać.

Po pierwszej, jesiennej rundzie Granat Skarżysko z 37 punktami na koncie zajmuje trzecie miejsce. Przed skarżyszczanami na drugim miejscu uplasowała się Soła Oświęcim, a mistrzem jesieni został zespół Wisły Sandomierz.