niedziela, 22 września 2024 17:28

KSZO 1929 Ostrowiec– Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 (0:0)

Ten mecz oprócz aspektów sportowych był także ważny dla obu ekip pod względem prestiżowym. Szeregi Granatu w tym sezonie opuściło kilku zawodników, którzy znaleźli zatrudnienie w KSZO, a kilku kolejnych w swoich życiorysach ma również występy w szeregach Granatu.

Spotkanie było zacięte, jednak to goście ze Skarżyska prezentowali się lepiej. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego prowadzili grę, akcje były przeprowadzane bardzo płynnie. Mimo kilku szans pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. W drugą część gry gospodarze weszli lepiej. W 47 minucie Michalskiego pokonał Dziadowicz i było 1:0 dla KSZO. Radość gospodarzy nie trwała długo. W 53 minucie Zacharskiego pokonał Dawid Smolarczyk i doprowadził do remisu. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie widzieliśmy.
Bramki: 1:0 Kamil Dziadowicz 47 minuta
1:1 Dawid Smolarczyk 53 minuta
KSZO 1929 Ostrowiec:: Zacharski  – Stachurski, Nowik, Grunt, Łatkowsk, Ryński, Gardynik (70’ Kosowski), Dziadowicz , Mikołajek, Mąka (68’ Czajkowski), Kapsa (86’ Czerwiński).
Granat Skarżysko: P. Michalski, Chrzanowski, Gębura, Styczyński, Kupczyk, Sala, Mianowany (61’. B. Michalski), Imiela, Kowalski (70’ Dziubek ),Smolarczyk, Malinowski (86’Gajos).