piątek, 20 września 2024 12:35

Siatkarze plażowi rywalizowali w Kaniowie

Blisko 40 osób rywalizowało w sobotę w Mistrzostwach Gminy Zagnańsk w siatkówce plażowej. Do Kaniowa przyjechali zawodnicy nie tylko z regionu.

10 par męskich i 8 kobiecych stanęło w sobotę do rywalizacji w Otwartych Mistrzostwach Gminy Zagnańsk w siatkówce plażowej. Do Kaniowa przyjechali zawodnicy nie tylko z regionu świętokrzyskiego, ale także z Radomia czy Rawy Mazowieckiej.

Równolegle odbywały się mecze pań i panów. Spotkania stały na wysokim poziomie.

Ostatecznie wśród kobiet najlepsze okazały się Kamila Wyrzykowska i Honorata Lewicka, które pokonały w finale Annę Kibortt i Agatę Nowicką. Na ostatnim stopniu podium uplasowały się Paulina Borowska i Agnieszka Pięta.

Wśród panów triumfowali Rafał Faryna i Piotr Filipowicz. Pokonali oni w finale parę Łukasz Cudziło/Piotr Kołodziejczyk. Trzecie miejsce przypadło Łukaszowi Kiniorskiemu i Michałowi Superlakowi.