piątek, 27 września 2024 13:25

5 goli dla Korony i awans na 9. miejsce

Niezapomniane emocje na inaugurację 13. kolejki Ekstraklasy. Osiem bramek padło w piątkowy wieczór w Kielcach.
5 goli dla Korony! Puszcza Niepołomice wraca z porażką do domu

Najpierw trafił do siatki Jewgienij Szykawka. Kilkanaście minut później wynik podwyższył Martin Remacle, a po pół godzinie gry było już 3:0. Trzeciego gola wbił rywalom z Niepołomic Dominick Zator.

W drugiej połowie rywale odrobili straty. Artur Siemaszko i Bartłomiej Poczobut znaleźli okienko w bramce Korony Kielce. Końcówka meczu była bardzo emocjonująca. 88 minuta, Ronaldo Deaconu wjeżdża w bramkę przeciwników, a chwilę później w 90 minucie Mateusz Cholewiak z drużyny Puszczy Niepołomice zdobył trzeciego gola. Korona nie poddała się, wywalczyła w doliczonym czasie kolejny punkt. Osiem goli, w tym dwa w doliczonym czasie gry.

Puszcza wciąż znajduje się w strefie spadkowej. Korona awansowała na 9. lokatę.