czwartek, 19 września 2024 23:48

Dobre zakończenie rundy jesiennej Wiernej Małogoszcz

5 do 1 Wierna Małogoszcz pokonała Neptun Końskie w ostatnim meczu rundy jesiennej. Tym samym drużyna uplasowała się w pierwszej połowie tabeli rozgrywek IV ligi. Było ciężko, ale kończymy z dobrym wynikiem, tak podsumował zakończenie rozgrywek prezes zespołu.

Zwycięstwem 5:1 nad Neptunem Końskie zakończyła rundę jesienną rozgrywek o mistrzostwo IV ligi świętokrzyskiej sezonu 2019/20  Wierna Małogoszcz . Po 17 kolejkach drużyna zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów.

Zawodnicy stanęli na wysokości zadania, wykonali założenia, które postawiliśmy przed nimi. Nasza sytuacja jest dobra, ważne żeby utrzymać to co osiągnęliśmy teraz, dodał Sławomir Trybek. Teraz piłkarzy czeka przerwa. Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną się w styczniu.

W lidze udanie zadebiutowali młodzi wychowankowie klubu, m.in. Szymon Spurek. Forma, którą zaprezentowaliśmy w ostatnim meczu była bardzo dobra, mówił golkiper.

Przed sobotnim spotkaniem z barwami Wiernej pożegnał się wieloletni obrońca zespołu, Michał Kołodziejczyk. Pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek IV ligi, po zakończeniu rudny jesiennej, zajmuje ŁKS Probudex Łagów. Piłkarze na murawę wrócą w marcu.