piątek, 20 września 2024 09:18

ALPS: w finale Salon Fryzjerski i Domino Jastrząb

Trzech meczów potrzebowały zespoły Salonu Fryzjerskiego i Domina Jastrząb by znaleźć się w finale Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej sezonu 2012/2013. Rywalizacja finałowa zapowiada się emocjonująco.

Zespół Salonu Fryzjerskiego do rywalizacji z Fuksem Starachowice przystępował z pozycji goniącego. Pierwszy mecz skarżyszczanie przegrali i żeby myśleć o finale trzeba było wygrać mecz numer dwa. Udało się! Popularni Fryzjerzy wygrali łatwo sobotnie spotkanie 3:0 w setach 25:15, 25:20 i 25:20.

Bojowe nastroje po sobotnim meczu nie ustąpiły. Salon Fryzjerski  w niedzielę również nie był do zatrzymania. Skarżyszczanie wygrali 3:0.

W drugiej parze półfinałowej również byliśmy świadkami  sporej dawki emocji. Belfry sobotnią rywalizację z Dominem Jastrząb wygrali łatwo 3:0 w setach 25:22, 25:19, i 25:18. Do niedzielnego spotkania przystępowali na fali wznoszącej. Niestety popularny zespół nauczycieli zlekceważył rywali i nieoczekiwanie przegrał 3:2 w setach 12:25. 25:20, 29:31, 25:22 i 12:15.

Do finału awansowała drużyna Domina Jastrząb i to właśnie jastrzębianom przejdzie zmierzyć się z najlepszym zespołem województwa Salonem Fryzjerskim. Spotkanie finałowe rozpocznie się w sobotę 18 maja o godzinie 15.00. Wcześniej, bo o godzinie 13.00 o trzecie miejsce zagrają Belfry z Fuksem Starachowice. Zapraszamy.