piątek, 20 września 2024 06:34

KSSPR Końskie - AZS AWF Biała Podlaska 32:24 (17:13)

Konecczanie przystąpili do meczu z ostatnią drużyną w tabeli w bojowych nastrojach. Byliśmy świadkami bratobójczego pojedynku. W obu ekipach występują bracia Bodasińscy.  W drużynie z Końskich Tomasz, a ekipę z Białej Podlaskiej prowadzi starszy brat Tomasza - Sławomir.

Pierwsza połowa upłynęła pod dyktando gospodarzy, chociaż nie możemy mówić o jednostronnym widowisku. Goście co kilka minut niwelowali przewagę jaką wypracowali konecczanie. Ostatecznie pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 17:13.

To co działo się w pierwszej części drugiej połowy zachwyciło kibiców. Skoncentrowani szczypiorniści KSSPR w pierwszych pięciu minutach rzucili pięć bramek, nie tracąc przy tym ani jednej i na tablicy świetlnej widniał wynik 22:13. Po kolejnym kwadransie gry gospodarze odskoczyli na dziesięć trafień. Z takiego wyniku już się nie podnieśli  gracze  AZS AWF Biała Podlaska. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 32:24. Po meczu  odbyła się sympatyczna uroczystość.

Władze klubu i Urzędu Miasta uhonorowały młodzież klubu za zdobycie srebrnego medalu Mistrzostwa Polski, które w ubiegłym miesiącu zostały rozegrane w Kielcach.