Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 21 września 2024 18:55
ZOBACZ:

Siatkówka pierwszoroczniaków

Aż dziesięciu zaciętych meczów potrzebowali organizatorzy, by wyłonić  zwycięzcę Turnieju Siatkówki Pierwszoklasistów, który odbył się w ubiegłym tygodniu w Zespole Szkół Samochodowo – Usługowych. W Zespole Szkół Samochodowo - Usługowych w odremontowanej sali gimnastycznej odbył się Turniej Siatkówki  Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora ZSSU. Na parkiecie mogli występować tylko zawodnicy z pierwszych klas.

Przewidywania organizatorów potwierdziły się. Od samego początku faworyt Zespół Szkół Transportowo Mechatronicznych, odprawiał przeciwników z kwitkiem. Na pierwszy ogień poszło III LO. Uczniowie ze Staszica przegrali 0:2. W kolejnej konfrontacji Mechatronicy nie dali szans Mickiewiczowi i wygrali gładko 2:0.  Z kolegami z Zespołu Szkół Technicznych było nieco ciężej, ale ostatecznie udało się wygrać w podobnych rozmiarach, bez straty seta.

Podobny przebieg miał też ostatni mecz z gospodarzem turnieju ZSSU. Ostatecznie podopieczni Sławomira Jaworskiego bez straty seta zajęli pierwsze miejsce. Na podium znaleźli się jeszcze uczniowie II LO i gospodarze Zespół Szkół  Samochodowo – Usługowych.