sobota, 21 września 2024 19:24

Olimp Grodków - KSSPR Końskie 32:29 (15:16)

Szczypiorniści KSSPR nie dali rady beniaminkowi z Grodkowa i ulegli na wyjeździe 29:32. Podopieczni Michała Przybylskiego przegrali w ostatnim kwadransie, mimo, że początek spotkania był wymarzony. Na parkiecie szalał Tomasz Napierała i to właśnie dzięki Napierale konecczanie prowadzili pięcioma bramkami. Pod koniec pierwszej części spotkanie dało się wyczuć rozluźnienie w szykach obronnych KSSPR, co skrzętnie wykorzystali gospodarze i do szatni zeszli przegrywając zaledwie jedną bramką.

Po przerwie ponownie wiatr w żagle złapali gości. Po kilku akcjach prowadzili 19:16. Wszystko co złe dla KSSPR  w tym meczu, zaczęło się na kwadrans przed końcową syreną. Najpierw gospodarze doprowadzili do remisu 21:21, a na kilka minut przed końcem meczu wygrywali aż pięcioma bramkami. Tak wysokiej straty nie udało się już odrobić ekipie z Końskich i mecz zakończył się wynikiem 32:29 dla Olimpu Grodków.

W sobotę 1 lutego w hali przy ulicy Stoińskiego dojdzie do hitu kolejki. Do Końskich przyjedzie niepokonany Śląsk Wrocław. Już dzisiaj zapraszamy Państwa na to spotkanie.