czwartek, 19 września 2024 18:14

Mieszkanka Stąporkowa Małgorzata Wiśniewska została Mistrzynią Polski Bikini Models

Podczas Mistrzostw Polski IBFF i WPF w Kulturystyce i Fitness 2020 w Siedlcach trenerka Akademii Holistycznej w Skarżysku Małgorzata Wiśniewska zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Bikini Models i wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski

Małgorzata Wiśniewska do zawodów przygotowywała się od marca 2019 roku, z przerwą z uwagi na stan epidemiczny w kraju. Przez ten okres bez żadnych odstępstw realizowała treningi w Akademii Holistycznej w Skarżysku, pod okiem Kamila Szlęzaka i trzymała rygorystyczną dietę. Zaangażowanie i ciężka praca w połączeniu z umiejętnościami scenicznymi zaowocowały zwycięstwem. Zawodniczka ma w planach start w Mistrzostwach Świata, na które się zakwalifikowała.

Na co dzień Małgorzata Wiśniewska prowadzi ćwiczenia grupowe: trampoliny oraz bungee fitness w Akademii Holistycznej. Dodatkowo zajmuje się również treningami personalnymi.