wtorek, 1 października 2024 11:27

Imponująca wygrana Granatu Skarżysko na inaugurację sezonu. Partyzant rozbity!

Najstarsi kibice Granatu Skarżysko nie pamiętają tak imponującego otwarcia sezonu. W pierwszym meczu IV ligi skarżyszczanie rozbili Partyzanta Radoszyce 6:0.

Goście w Skarżysku nie istnieli. Po 30 minutach za sprawą Bartosiaka, Sota i Bednarskiego było już 3:0.
Po przerwie kolejne trafienia dołożyli ponownie Sot, Dudzik i Bartosiak. Skończyło się na wysokiej wygranej Granatu 6:0.

Granat Skarżysko-Kamienna – Partyzant Radoszyce 6:0 (3:0)

Granat: Sieczka – Papros, Dudzik, Bednarski, Boruch (56. Wasik), Kędra, Bartosiak (75. Gładyś), Gurski (46. Parszewski), Dudzik, Szewczyk (62. Głowaczewski), Rzeszowski (62. Krzymieński)

Partyzant: Kaszuba – Płyta (62. Basiak), Cegieła, Stefański (72. Szustak), Winckowicz (85. Kabała), Piwowarczyk, Nieszporek, Miśtal, Pękała (46. Pałka), Gola, Dymek
W następnej kolejce Granta zagra na wyjeździe z Olimpią Pogoń Staszów, a Partyzant u siebie podejmować będzie Alit Ożarów.