Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 2 października 2024 16:30
ZOBACZ:

Tylko Oliwia Fornal

W Rzeszowie już po raz piąty odbył się turniej CARPATHIA CUP 2016 r. W mocno obsadzonym turnieju wystartowało około pół tysiąca zawodników i zawodniczek, nie tylko z Polski ale także z Litwy, Białorusi, Ukrainy, Rosji, Węgier i Austrii. Na starcie stanęli także zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki.

Tym razem podopieczni Zbigniewa Zaborskiego wypadu do Rzeszowa nie będą wspominać jako udanego. Faworyzowany Kacper Zaborski w ćwierćfinale przegrał z zawodnikiem ze Słowacji i zajął ósme miejsce. Pozostali karatecy odpadli na etapie eliminacji.

Dobrze, choć poniżej oczekiwań, wypadła Oliwia Fornal. W kategorii młodziczek do 55 kilogramów zajęła trzecie miejsce.

Teraz przed Skarżyskim Klubem Sportu Walki przygotowania do Mistrzostw Polski Południowej oraz do turnieju w Kobierzycach.