piątek, 20 września 2024 13:32

Otwarte zawody wędkarskie

"Pstrąg" oraz Koło PZW 41 ze Skarżyska zorganizowali na terenie zbiornika Rejów otwarte towarzyskie zawody wędkarskie Przyjaciół Koła i Sklepu "Pstrąg". Zawody odbyły się na jedną wędkę "picker" na żywej rybie.

Spieszymy wszystkich ekologów uspokoić. Złowione ryby zaraz po zawodach zostały zważone i wypuszczone ponownie do zbiornika Stu zawodników po zapoznaniu się z regulaminem zawodów wylosowało swoje stanowiska. Stanowiska wędkarskie znajdowały się po obu stronach zbiornika.  Zawody trwały cztery godziny, a w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników zawodnicy raczyli się kiełbaskami z grilla, serwowanymi przez sponsorów. Puchar sklepu "Pstrąg" oraz pierwsze miejsce zdobył: Maciej Kosiarek uzyskując wynik 1400 punktów. Drugie miejsce zdobył Tomasz Osóbka, a trzeci był Piotr Stanowski.

W kategorii juniorów bezkonkurencyjny okazał się Szczepan Potrzeszcz, który wyprzedził Tomasza Osóbkę i trzeciego Mateusza Zdzymira. Organizatorzy turnieju za naszym pośrednictwem dziękują za przybycie wszystkim wędkarzom i gościom oraz zapraszają już za rok. W ręce wędkarzy trafiło ponad 20 nagród, w tym: wędki, krzesła wędkarskie, kołowrotki i zanęty. Jak podkreślali uczestnicy turnieju, zawody były doskonale przygotowane, a organizatorzy zadbali o każdy szczegół. Brawo.