piątek, 20 września 2024 11:41

V kolejka ALPN

W piątej kolejce spotkań ALPN doszło do kilku ciekawych spotkań. Na uwagę zasługuje meczeVenus Płytki z Toolmex Truck i Przydworcowego z ZEORKiem. Na obu tych spotkaniach była obecna nasza kamera.

Jako pierwsi na murawę Orlika przy ulicy Sienkiewicza wyszli piłkarze ZEORku i Przydworcowego. W tabeli obie drużyny dzieliły tyko cztery pozycje, ale na boisku widzieliśmy już różnicę przynajmniej klasy. Elektrycy urządzili sobie ostre strzelanie, ale dopiero po przerwie. W pierwszej połowie Przydworcowe trzymało się nadzwyczaj dobrze. Faworyzowany ZEORK tylko raz zdołał pokonać golkipera Przydworcowego. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie. Elektrycy raz za razem udowadniali, że są jednym z pretendentów do mistrzowskiego tytułu. Skończyło się na hokejowym wyniku 7:0.

Drugie spotkanie, które zarejestrowała nasza kamera, było już bardziej zacięte. Choć zespół Venus Płytki był faworytem, to Toolmex Truck długo powstrzymywał Arkadiusza Bilskiego i spółkę. Ostatecznie Venus zwyciężyli 2:1.

W pozostałych meczach Belfry pokonali Kamex 4:1, Lewiatan wygrał z Mit Satem 4:1, a Skarżysko24 przegrało z Dzikami 5:6.

O ocenę tegorocznej edycji ALPN poprosiliśmy prezesa Andrzeja Łosiaka.

Na szóstą kolejkę spotkań wszystkich sympatyków ALPN zapraszamy w najbliższy weekend.