- Naszym zadaniem jest przede wszystkim wspieranie przedsiębiorców w prowadzeniu ich biznesów, zwłaszcza w czasie tak dynamicznych zmian. Wiemy, z jakimi wyzwaniami mierzą się na co dzień. Dzisiaj oferowanie wysokiej jakości usług to niejedyny czynnik decydujący o przewadze konkurencyjnej. Coraz bardziej liczą się dodatkowe udogodnienia dla klientów takie jak szybkość, wygoda, wybór – na przykład w zakresie metod płatności. Gorąco zachęcam przedsiębiorców do odwiedzenia naszego mobilnego biura i skorzystania z wiedzy oraz doświadczenia ekspertów, którzy opowiedzą więcej na temat korzyści płynących z wdrożenia cyfrowych form płatności – komentuje Joanna Erdman, prezeska zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.
W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji i jej partnerów. Przedsiębiorcy, a także przedstawiciele jednostek samorządowych (np.: szkoły, przedszkola, biblioteki, urzędy) będą mogli na miejscu skorzystać ze wsparcia Programu Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo osoby, które odwiedzą mobilne biuro i zostawią wizytówkę otrzymają voucher na bezpłatny popcorn. Więcej informacji na www.filmowobezgotowkowo.pl/dla_firm.
Zapraszamy do kina – filmowa trasa i wyjątkowy repertuar
Już 14 listopada kino zawita do Pińczowa. Na filmowej mapie Bezgotówkowego Kina Objazdowego znalazły się: Sułkowice, Żarki, Kolbuszowa, Dynów, Boguchwała, Kroczyce, Miasteczko Śląskie, Szczekociny, Pszów, Lwówek Śląski, Ziębice, Wołów, Syców, Nowogród Bobrzański, Krosno Odrzańskie oraz Skwierzyna. Mieszkańcy tych miejscowości będą mogli obejrzeć najnowsze premiery kinowe.
Główna propozycja w repertuarze to wyświetlany od dnia premiery ogólnopolskiej świąteczny megahit „Listy do M. Pożegnania i powroty”, który powraca w nowej odsłonie. Po 10 latach na ekranach ponownie aktorzy z pierwszych dwóch części "Listów do M." - Maciej Stuhr, który wcielił się w postać Mikołaja Koniecznego i Roma Gąsiorowska w roli Doris. Obok nich plejada znakomitych aktorów z poprzednich części: Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk czy Janusz Chabior. Kolejna pozycja w repertuarze to pełna zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia „u Pana Boga w Królowym Moście”, czyli kontynuacja kultowej serii filmów w reżyserii Jacka Bromskiego. W najnowszej części komedii spotykają się po raz kolejny dobrze znani widzom bohaterowie - m.in. proboszcz, komendant i burmistrz. Czy odnalezienie tajemniczych dokumentów w lochach miejscowego kościoła doprowadzi do powstania nowego niepodległego państwa? Z myślą o familijnych pokazach dla całych rodzin na ekranie „Dziki Robot” – kolorowa i wciągająca animacja, najnowsze dzieło studia DreamWorks, odpowiedzialnego za takie hity jak „Shrek”, „Kung Fu Panda”, „Jak wytresować smoka” czy „Pingwiny z Madagaskaru”. Film został zrealizowany na podstawie książki Petera Browna, która znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa. To historia robota ROZZUM, dziewczynki nazywanej w skrócie "Roz" - która rozbija się na niezamieszkanej wyspie i musi przystosować się do surowego otoczenia. Stopniowo uczy się jak przetrwać, buduje relacje ze zwierzętami, a nawet zostaje przybranym rodzicem osieroconego pisklęcia. Zapowiada się piękny, animowany film dla całej rodziny. Na seansach edukacyjnych wyświetlana jest również romantyczna opowieść - „Niepewność. Zakochany Mickiewicz”, która przedstawia historię młodzieńczej miłości naszego narodowego wieszcza i Maryli Wereszczakówny. W roli głównej Nikodem Rozbicki – jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia.
Więcej informacji na: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/727
Niespodzianki i rabaty
Dla wszystkich fanów kina i widzów, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. Organizatorzy proponują również rabaty dla grup zorganizowanych oraz niższe ceny dla studentów i seniorów.
Edukacja w kinie
Fundacja Polska Bezgotówkowa prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne z zakresu promocji innowacji finansowych, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i konsumentów. W ramach projektu, wszyscy widzowie kina będą mogli zapoznać się z ciekawymi materiałami edukacyjnymi. Przed każdym seansem dla przedszkoli i szkół emitowane będą krótkie filmiki edukacyjne z zakresu nauki o finansach i podstawach przedsiębiorczości.
Do końca roku, w ramach II edycji projektu, Fundacja planuje odwiedzić ponad 50 miejscowości w całym kraju, dostarczając mieszkańcom wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych wraz z kulturą na najwyższym poziomie.
Napisz komentarz
Komentarze