środa, 2 października 2024 14:24

Doskonałe wyniki zawodników Sportowego Klubu Kick-Boxing Kielce SOMA-GYM

Oto garść informacji dotyczących doskonałych wyników zawodników Sportowego Klubu Kick-Boxing Kielce SOMA-GYM.Boks:Świetny występ Sandry "Adrenalina" Drabik, która wywalczyła srebrny medal na silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju boksu olimpijskiego w Debreczynie na Węgrzech. Stoczyła 4 walki z mocnymi rywalkami, miedzy innymi pokonała zawodniczki z Węgier, Argentyny, Ukrainy aktualną Mistrzynie Europy, a w finale nieznacznie uległa na punkty zawodniczce z Tajlandii, aktualnej V-ce Mistrzyni Świata Udany turniej dla Sandry, która wraca po kontuzji i długiej przerwie. Tym bardziej cieszy, że forma Sandry rośnie Teraz kilka dni odpoczynku, treningów w klubie i zaraz kolejny wyjazd na międzynarodowy turniej bokserski "Strandja" do Sofii (Bułgaria)Kickboxing:Świetnie spisali nasi zawodnicy, którzy są w trakcie przygotowań do najważniejszych startów w 2023 roku!!Podczas startu kontrolnego w  Pucharze Europy WAKO ,który odbył się w Karlovac (Chorwacja) w dniach 10-12.02.2023. Pas mistrzowski i puchar Europy w formule Low Kick 86 kg zdobył Dominik Kaleta, który w półfinale pokonał Włocha pewnie na punkty 3:0 natomiast w  finale wygrał przez TKO 2 runda z zawodnikiem Izraela. Robert Soboń 67 kg, po dwóch zwycięskich walkach z Finem i Izraelczykiem  wywalczył  brązowy medal!!! Ze względu na kontuzję stopy nie mógł powalczyć w półfinale z zawodnikiem z Serbii. Postanowiliśmy odpuścić ten pojedynek z obawy aby uraz się nie powiększył i wykluczył naszego zawodnika na dłuższy czas. Zawodnicy SOMA-GYM Kielce reprezentowali kadrę Polski Low Kick Polskiego Związku Kickboxingu na czele z trenerem klubowym oraz kadry Markiem Soboniem. Źródło: Sportowy Klub Kick-Boxing Kielce SOMA-GYM [gallery ID=1720]