poniedziałek, 30 września 2024 21:34

Neptun poległ w Skarżysku

W Skarżysku doszło do niespodzianki. W dziesiątej kolejce IV ligi świętokrzyskiej wyżej notowany Neptun Końskie uległ w Skarżysku Granatowi 0:3. Podopieczni Jarosława Komisarskiego ani razu nie zagrozili bramce strzeżonej przez  Dawida Strzelca.

Neptun Końskie nie sprostał Granatowi Skarżysko i uległ na wyjeździe 0:3.W pierwszych czterdziestu pięciu minutach wiało z murawy nudą. Oba zespoły skoncentrowały się bardzie na wzajemnym przeszkadzaniu sobie w grze, niż na konstruowaniu akcji. Na dwie minuty przed gwizdkiem sędziego na przerwę wynik spotkania otworzył Krzysztof Rzeszowski i to gospodarze ze Skarżyska prowadzili 1:0.

Po zmianie stron dominacja skarżyszczan była jeszcze bardziej widoczna. W 54 minucie Bartosz Sot podwyższył na 2:0, a wynik spotkania ustalił trzy minuty później  Tomasz Bartosiak.
Po dziesięciu kolejkach w tabeli IV ligi świętokrzyskiej Neptun ma 15 punktów i zajmuje dziesiąte miejsca, a Granat plasuje się na trzynastym miejscu z dorobkiem 13 punktów.

W jedenastej kolejce konecczanie podejmować będą  Alit Ożarów, a Granat na wyjeździe zmierzy się Łysicą Bodzentyn.