wtorek, 8 października 2024 08:49

Na sportowo i rodzinnie

III Bieg Konstytucji, który został rozegrany w Skarżysku, to doskonała propozycja dla wielu entuzjastów sportu i biegania. Dość wspomnieć, że na linii startu zameldowali się biegacze z całej Polski. Godzinę wcześniej został rozegrany marszobieg, który był doskonałym dopełnieniem biegu.

Ponad 80 osób, w większości całe rodziny, postanowiło spędzić 3 Maja aktywnie. Nikt nie żałował, bo MCSiR zadbało o atrakcyjne nagrody, z których nagroda główna rower, trafił w ręce skarżyszczanina Mariusza Lisowskiego.

Zwycięzcą III Biegu Konstytucji został Roman Romanenko z Ukrainy, jego czas to 00:47:26. Drugie miejsce zajął Sergii Rybak również z  Ukraina z czasem 00:47,44. Trzeci linie mety minął także Ukrainiec Ruslan Savchuk

Wśród pań najlepsza okazała się  Lida Czarnecka z Bliżyna, która uzyskała czas 00:57:32. Drugie miejsce zajęła Justyna Śliwak z Ciechanowa z czasem 00:59:09, a na najniższym stopniu podium stanęła Natalia Grzegorczyk. Gratulujemy.