wtorek, 24 września 2024 19:24

Rawa Mazowiecka zdobyta

17 kwietnia w Rawie Mazowieckiej odbyła się piąta edycja ogólnopolskiego turnieju dla dzieci i młodzieży im. Tomasza „Krajana” Krajewskiego. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy z roczników 2001-2010. Za organizację turnieju odpowiedzialny był Rawski Klub Kyokushin Karate. W turnieju wystartowało około 200 zawodników z 14 klubów z całej Polski, w tym z Rawy Mazowieckiej, Łodzi, Częstochowy, Ćmińska, Kielc, Końskich, Buska i Skierniewic.

Z koneckiej filii Kieleckiego Klubu Karate wystartowało aż 22 zawodników i zawodniczek. Oto wyniki:

Alicja Kośka, Natalia Więckowicz, Wiktoria Czyżewska, Wiktoria Armada, Gabriela Ksel, Kacper Sulgostowski wywalczyli złote medale. Wiktoria Więckowicz, Mateusz Świderski, Martyna Jedynak oraz Dawid Milner wrócili do Końskich ze srebrnymi materiałami, a na najniższym stopniu podium stanęli: Dawid Juszyński, Jakub Łosiak, Wojciech Kresa i Wiktor Kresa.

Natalia Więckowicz została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju, a Kielecki Klub zajął drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.