poniedziałek, 7 października 2024 21:34

Ależ to był mecz! Korona remisuje z Wisłą

Korona Kielce zremisowała w zaległym meczu 25. kolejki Ekstraklasy z Wisłą Kraków 1:1. Goście strzelili gola już w 1. minucie, gdy rzut karny wykorzystał Denis Popović. Wyrównał w 59. minucie Airam Cabrera.

Dzięki remisowi Korona utrzymała trzypunktową przewagę nad krakowianami.

Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków
Airam Cabrera 59 - Denis Popovič 1 (k)

Korona: 12. Dariusz Trela - 28. Vladislavs Gabovs, 13. Dmitrij Wierchowcow (18, 32. Radek Dejmek), 23. Elhadji Pape Diaw, 2. Kamil Sylwestrzak - 15. Łukasz Sierpina, 8. Vlastimir Jovanović, 27. Rafał Grzelak, 18. Airam Cabrera (84, 87. Aleksandrs Fertovs), 10. Bartłomiej Pawłowski - 77. Michał Przybyła (46, 19. Nabil Aankour).

Wisła: 1. Michał Miśkiewicz - 5. Boban Jović, 6. Arkadiusz Głowacki, 26. Richárd Guzmics, 4. Maciej Sadlok - 9. Rafał Boguski, 10. Denis Popovič, 21. Petar Brlek, 27. Rafał Wolski (66, 23. Paweł Brożek), 88. Patryk Małecki - 14. Zdeněk Ondrášek.

żółte kartki: Diaw - Boguski, Sadlok.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 8531.