czwartek, 19 września 2024 03:42

Viret CMC Zawiercie - KSSPR Końskie 33:32

Po bardzo zaciętym pojedynku i wielu emocjonujących chwilach podopieczni Rafała Przybylskiego ostatecznie przegrali z Viretem Zawiercie 32:33. Do przerwy konecczanie również nieznacznie przegrywali. Jednak wszystko co najlepsze w tym meczu działo się w drugich trzydziestu minutach. Kapitalny mecz rozegrał Tomasz Bodasiński, którego strzały znalazły drogę do bramki aż 11 razy. Niestety słabiej niż zazwyczaj zaprezentował się Wiktor Kubała, który bramkarza Viretu pokonał tylko trzy razy.

Na niewiele zdało się też wzmocnienie składu KSSPR przez Pawła Laskowskiego. Porażka jedną bramką bardzo boli. Okazja do rewanżu nadarzy się już w najbliższą sobotę. Przeciwnikiem KSSPR będzie beniaminek Politechnika Radomska.

Viret CMC: Kowalczyk, Kot – S. Zagała 10, Kapral 2, I. Zagała 2, Więckowski 1, Pakulski 3, Szymański 1, Bugaj 1, Rupp 4, Kąpa, Komalski 2, Nowak 5, Biernacki 2.
Kary: 12 min.

KSSPR Końskie: Witkowski, Kornecki – Bodasiński 11, Bąk 4, Pawlak 4, Kirylenko 3, Grabarczyk 1, Laskowski 1, Dobrowolski 1, Maleszak 2, Słonicki 2, Kubała 3.
Kary: 6 min.

Sędziowały: M. Gutowska i U. Gutowska (Kraków)