sobota, 28 września 2024 01:19

Fantastyczny występ młodych zawodników z Kielc

Świetnie spisali się juniorzy Nosanu Kielce w rozegranych w niedzielę zawodach Pucharu Polski Juniorów JUNIOR TOUR !

W gronie ponad 80 najlepszych bilardzistów  z całej Polski z kilkudziesięciu klubów aż 3 zawodników  z Kielc stanęło na podium. Srebrny medal wywalczył Adam Pałczyński ulegając dopiero w finale Marcinowi Chmielowi ( Green Club Gdańsk ) 3-4. Brązowe medale wywalczyli kolejni dwaj zawodnicy Nosanu Michał Wiech i Jakub Hajduk .

Ogromne gratulacje dla zawodników oraz całego sztabu szkoleniowego naszych najmłodszych .To też świetny prognostyk przed przyszłorocznymi mistrzostwami Polski i dowód na świetną pracę z młodzieżą w Stowarzyszeniu. Zawody rozegrane zostały w klubie FRAME w Łodzi w dniu 1 października 2023. Start został dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Kielce.

Źródło: Grzegorz Kędzierski