Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 25 września 2024 19:15
ZOBACZ:

Złoto Wiktorii Czyżewskiej

1 kwietnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Kobierzycach koło Wrocławia odbył się VII Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin 'Kobierzyce Cup 2017'. Organizatorem Turnieju był Klub Kyokushin Karate im. Masutatsu Oyama we Wrocławiu.

To największy europejski turniej dla dzieci odbywający się w formule full contact. Rangą dorównuje Pucharowi Europy.

W turnieju wystąpiło ponad 650 zawodników (56 klubów z 6 krajów). Z Brawler Fight Club Końskie, działającego przy Koneckim Stowarzyszeniu Sportu i Kultury wystartowały 3 zawodniczki: Alicja Kośka, Wiktoria Czyżewska i Natalia Więckowicz.

Wiktoria Czyżewska po 4 ciężkich walkach, w tym dwóch z reprezentantkami Ukrainy, stanęła na najwyższym stopniu podium w kategorii 12-13 lat (55kg).

Alicja Kośka zajęła drugie miejsce w kategorii 14-15 lat (pow. 60kg). Stoczyła 3 walki i uległa dopiero w finale zawodniczce z Kobierzyc.

Nie powiodło się tym razem Natalii Więckowicz.

Źródło: Brawler Fight Club Końskie