Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 18 maja 2025 03:06
Reklama
Reklama

Sposób na bezpieczne wakacje w Obiechowie

Ostatnie dni roku szkolnego policjanci poświęcają na spotkania z dziećmi i młodzieżą, gdzie poruszają tematy związane z bezpiecznym sposobem spędzania wakacji. Spotkania te odbywają się głównie na terenach szkół. Biorą w nich udział zarówno dzieci, jak i nauczyciele.
Reklama

Dzielnicowy gminy Słupia, sierż. Kamil Brzeziński odbył w zeszłym tygodniu spotkanie dotyczące bezpiecznych wakacji w Szkole Podstawowej w Obiechowie. Uczestniczyły w nim przedszkolaki w wieku 4-6 lat oraz uczniowie klas I-IV. Policjant przeprowadził prelekcję na temat bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą, w okolicy domu, korzystania z drogi, czy podczas prac polowych.

Reklama

Omówił sposoby powiadomienia służb ratunkowych, zachowania się w chwili spotkania z nieznaną osobą, a także wskazał dzieciom, gdzie szukać pomocy, jeśli się zgubią. Wszystko po to, aby wakacje zawsze kojarzyły się dzieciom z beztroskimi chwilami na wypoczynek.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama