piątek, 20 września 2024 00:26

XVIII kolejka I ligi szczypiornistów

Dobry, aczkolwiek przegrany występ zanotowali piłkarze ręczni KSSPR w Opolu. Jeszcze na kilka minut przed końcową syrena utrzymywał się wynik remisowy 19:19. Niestety mecz trwa 60 minut, o czym chyba zapomnieli  konecczanie.

Słowa pochwały należą się podopiecznym Michała Przybylskiego za pierwszą remisową połowę.  Prawdziwy dzień „Konia” miał bramkarz Gwardii Sławomir Donosewicz, to dzięki Jego interwencją lider wywalczył dwa punkty. Po osiemnastu meczach KSSPR zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli I ligi. Na koncie piłkarzy ręcznych z Końskich notujemy 19 punktów.

Gwardia Opole - KSSPR Końskie 29:25 (15:15)

Konśkie: Witkowski, M. Kornecki, Ratuszniak - Smołuch 5, Bodasiński 4, Napierała 4, H. Kornecki 4, Biegaj 2, Bąk 2, Grabarczyk 1, Kubała 1, Maleszak 1, Słonicki, Gomółka, Dobrowolski, Kiryłow.