reklama

reklama

/>

Piraci i puchar prezydenta

Piraci i puchar prezydenta

W hokejowej stolicy województwa świętokrzyskiego rozegrany został III Turniej Hokeja Na Lodzie o Puchar Prezydenta Skarżyska. Wystąpiło pięć drużyn, a emocji nie brakował. Wygrali gospodarze turnieju Piraci Skarżysko.

Okazało się, że kontrowersyjne lodowisko w Skarżysku spełnia swoje przeznaczenie, a jazda na łyżwach staje się coraz bardziej popularna nie tylko w Skarżysku, ale także w całym województwie. Mogą o tym świadczyć rejestracje samochodowe, które można zaobserwować przed skarżyskim lodowiskiem. Kto jeszcze kilka lat temu słyszał o zespołach hokejowych, działających w naszym regionie? Dzisiaj systematycznie odbywają się turnieje hokejowe, które na starcie gromadzą coraz więcej drużyn.

Podczas III Turnieju Hokeja Na Lodzie zobaczyliśmy pięć zespołów. Hokeiści to twardzi faceci, a mimo to niska temperatura nie sprzyjała rywalizacji. W Skarżysku zobaczyliśmy najlepsze zespoły z całego regionu.

Skarżyską rywalizację na lodowisku imienia Mieczysława Filipowskiego wygrali gospodarze Piraci Skarżysko, przed ekipą Roli Radom i Samsonem Samsonów. Dla Sokołów Końskie i Piratów Skarżysko, obecny sezon jest dobry, choć nie brak zmartwień.

Po raz kolejny, przy okazji turnieju rozmawiano o utworzeniu regularnej hokejowej ligi amatorskiej. Temat nie jest nowy i być może taka liga powstanie w przyszłym sezonie. Wszyscy akceptują taki pomysł. Za tworzenie ligi trzymamy kciuki. Wszystkie wyniki dostępne są poniżej.

Komplet rezultatów:

Samson Samsonów - Piraci Skarżysko 1:3

Rola Radom - Sokoły Końskie 4:0

Kojoty Suchedniów - Samson Samsonów 1:1

Piraci Skarżysko - Sokoły Końskie 4:1

Kojoty Suchedniów - Rola Radom 0:1

Samson Samsonów - Sokoły Końskie 9:0

Piraci Skarżysko - Rola Radom 2:1

Kojoty Suchedniów  - Sokoły Końskie 5:2

Samson Samsonów - Rola Radom 1:1

Piraci Skarżysko - Kojoty Suchedniów 5:0

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •