reklama

/>

Nagrody dla sportowców i trenerów

Nagrody dla sportowców i trenerów

Podczas czwartkowej sesji miejskiej w Suchedniowie wyróżniono badmintonistów, dla których miniony rok był wyjątkowo udany. W 2017 na koncie klubu zgromadzono aż 22 medale.

Badmintoniści z Suchedniowa przyzwyczaili nas już do zwycięstw ale miniony rok był pod tym względem szczególny. Do kolekcji medali w 2017 dołączyły 22 krążki.

Wszyscy trenują w  MKS "Orlicz" Suchedniów pod okiem Aleksandry Dąbczyńskiej i Stefana Pawlukiewicza.

WIKTORIA DĄBCZYŃSKA

brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorów – gra podwójna
V m-ce Mistrzostw Europy Juniorów - drużynowo
złoty medal  Mistrzostw Polski Elity
złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów –gra pojedyncza
złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów –gra podwójna
złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
brązowy medal Mistrzostw Polski Elity – gra podwójna
 
IZABELA PAJEK
 

V m-ce Mistrzostw Europy Juniorów – turniej drużynowy
złoty medal Międzynarodowych Mistrzostw Polski Juniorów – gra podwójna
złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów – gra podwójna
srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów – gra mieszana
 
JULIA PAJEK

złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych U-13 – gra podwójna
złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych U-15 – gra pojedyncza
srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików U-15
brązowy medal Mistrzostw Polski Drużyn Mieszanych U-13
 
JULIA PAJĄK 

złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych U-13 – gra podwójna
srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików U-15
brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych U-13 – gra pojedyncza
brązowy medal Mistrzostw Polski Drużyn Mieszanych U-13
 
ALEKSANDRA PAJĄK

złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych – gra podwójna;
złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów;
srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – gra podwójna
 
ZUZANNA GLIJER

V m-ce Mistrzostw Europy Juniorów – turniej drużynowy
srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów – gra pojedyncza
srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski – gra pojedyncza
srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski – gra podwójna
brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów – gra podwójna

KATARZYNA ZIĘBA 

złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
 
WERONIKA ZIĘBA

srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików U-15
 
ALEKSANDRA PAWLUKIEWICZ

srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików U-15
 
MAGDA ŁUKASIAK

brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski – gra mieszana
V m-ce Młodzieżowych Mistrzostw Polski – gra pojedyncza
 
MARCIN WNUK

brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski – gra podwójna
brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski – gra mieszana
 
MIŁOSZ MIERNIK

IV m-ce Drużynowych Mistrzostw Polski Drużyn Mieszanych
V m-ce Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – gra mieszana

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •