reklama

reklama

/>

Tenisiści stołowi Orlicza Suchedniów dzielili i rządzili na Mistrzostwach Województwa w Wąchocku

Tenisiści stołowi Orlicza Suchedniów dzielili i rządzili na Mistrzostwach Województwa w Wąchocku

W Wąchocku odbyły się Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Seniorów w tenisie stołowym. Zarówno w rozgrywkach indywidualnych, jak i w deblu oraz mikście, prym wiedli zawodnicy Orlicza Suchedniów.

Mistrzem Województwa został Wiesław Mazurek, który bez problemu przebrnął aż do finału, w którym pokonał po ciekawym meczu kolegę z drużyny Bartosza Majchera 4:2.

Na najniższym stopniu podium znalazł się trzeci zawodnik Orlicza Paweł Włodyka, który w półfinale uległ Majcherowi 4:2. Ex aequo brązowy medal zdobył także Bartosz Bilski z PKS Polonii Białogon Kielce. Na wcześniejszym etapie rozgrywek odpadł Piotr Odelski, którego wyeliminował Majcher po wyrównanej walce 4:3.

Również finał debla to była potyczka pomiędzy graczami Orlicza. Mazurek z Odelskim grali przeciwko Majcherowi i Włodyce. Ostatecznie minimalnie, po chyba najbardziej widowiskowym meczu całego turnieju, lepsi okazali się Majcher i Włodyka, którzy wygrali 3:2.

Sukcesy Orlicz odniósł także w mikście, gdzie zwycięstwo odniósł Paweł Włodyka w parze z Klaudią Znojek z LUKS Radość Porzecze. Brązowe medale w tej kategorii zdobyli Bartosz Majcher z Katarzyną Miśtą (LUKS Radość Porzecze) oraz Wiesław Mazurek z Magdalena Gaborska (MKS Alit Ożarów).

Z Mistrzostw gracze Orlicza wracają z pełnym workiem pucharów i medali oraz awansem dwóch zawodników na Mistrzostwa Polski Seniorów, które już niedługo odbędą się w Raszkowie.

Źródło: Orlicz Suchedniów

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •