reklama

reklama

/>

Mikołaj odwiedził Skarżysko

Mikołaj odwiedził Skarżysko

To był pracowity dzień dla Świętego Mikołaja. Odwiedził też dzieciaki w powiecie skarżyskim, w kilku miejscach miał też swoich pomocników. Więcej w materiale wideo.

W Szkole Podstawowej nr 8 Mikołaja witano dzień wcześniej. Zanim jednak ten szczególny gość odwiedził najmłodszych uczniów, ci mieli do wykonania kilka zadań. W ramach mikołajkowej zabawy dzieci m.in. ubierały choinkę na czas, pakowały prezenty, śpiewały też świąteczne piosenki. Na koniec dwie uczennice zostały pomocnicami świętego Mikołaja, który przybył do szkoły z prezentami dla wszystkich dzieci.

W środę, 6 grudnia, szereg miłych wizyt mieli pacjenci oddziału pediatrycznego w szpitalu powiatowym w Skarżysku-Kamiennej. Najpierw dzieciaki odwiedził dyrektor placówki, Leszek Lepiarz, który w imieniu Mikołaja rozdał im prezenty, a tuż po nim, z misiami od Mikołaja i z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia, do szpitala przyjechał prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.

Podobne wizyty złożyli też dzieciom w skarżyskich przedszkolach, ZPEW na Szkolnej i SOSW nr 2 na Spacerowej, szpitalu powiatowym i pierwszakom w SP8 radni Adam Ciok i Marek Gąska, którzy rozdawali misie zebrane w akcji trwającej przez ostatnie tygodnie. Zabawki dla dzieciaków radnym przekazywali mieszkańcy powiatu, ostatecznie udało się zebrać kilkaset sztuk.

Mikołaj nie mógł pominąć żadnego z przedszkoli, z naszą kamerą udało nam się go zastać w Planecie Dziecka. Maluchy zaśpiewały świętemu piosenkę i odebrały przeznaczone dla nich prezenty.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •