reklama

reklama

/>

Zgłoszenia na warsztaty dla osób działających w sferze kultury i edukacji w Pińczowie

Zgłoszenia na warsztaty dla osób działających w sferze kultury i edukacji w Pińczowie

W Pińczowie ruszyły zgłoszenia na bezpłatne warsztaty dla pedagogów i osób zajmujących się edukacją kulturową, organizowane przez Świętokrzyską Akademię Edukacji Kulturowej w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura”.

Programu „Bardzo Młoda Kultura”  skierowany jest m.in. do nauczycieli wszystkich poziomów kształcenia, pracowników instytucji kultury, firm prywatnych oraz studentów działających w sferze kultury i edukacji na terenie powiatu pińczowskiego. Zajęcia poprowadzą doświadczeni pedagodzy i animatorzy. Celem warsztatów jest przede wszystkim podzielenie się i poszerzenie wiedzy, doświadczeń i umiejętności w pracy edukacyjno-kulturowej. Ponadto wzmocnienie współpracy między pedagogami a ośrodkami kultury.

Na warsztaty zapraszamy nauczycieli, pracowników domów kultury, świetlic wiejskich, osoby działające w sferze animacji kulturalnej. Będą to trzydniowe, sześciogodzinne warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona. Myślę, że przyjmiemy piętnaście osób. Osoby, które wezmą udział w warsztatach będą mogły, później startować w konkursie granatowym i na swoje działania, potrzeby będą mogły pozyskać grant. - mówi Agnieszka Kucybała, regionalny opiekun projektu.

Uczestnicy po udziale w warsztatach, otrzymają certyfikaty wydane przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach. Warsztaty odbędą się w dniach od czternastego do szesnastego kwietnia. Karty zgłoszeniowe należy przesłać do trzeciego kwietnia. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.psck.pl.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •