reklama

reklama

/>

Teatr Ciut Frapujący Osobowością Roku gminy Pińczów 2017

Teatr Ciut Frapujący Osobowością Roku gminy Pińczów 2017

W sobotę w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbyła się gala wręczenia Osobowości Roku Gminy Pińczów 2017. Spośród czterech nominowanych, laureatem wyróżnienia, kapituła wybrała Teatr Ciut Frapujący.

Tytuł Osobowość Roku to coroczne wyróżnienie, przyznawane przez władze Pińczowa. Jego laureatami zostają osoby lub instytucje, które przyczyniają się do rozwoju miasta i gminy. Wśród dotychczas nagrodzonych znaleźli się Stowarzyszenie Ludowe Chata Bogucka, Klub Wodny Kon-Tiki czy Andrzej Kozera.

W tym roku nominowani byli animator sportu Łukasz Biały, Stowarzyszenie Brave Dogs Polska, Stowarzyszenie Rozwiązywania Problemów Lokalnych Pleban z Szarbkowa oraz Teatr Ciut Frapujący. Zwyciężył ten ostatni.

- Otrzymywanie nagród jest przyjemne, ale dla nas największą nagrodą jest pełna sala i uśmiechnięta publiczność - mówi Wojciech Jurewicz.

Laureatów wybiera co roku kapituła, w skład której wchodzą m.in. prof. Adam Massalski, przewodniczący Rady Miasta Jan Radkiewicz, Andrzej Dziubiński oraz burmistrz Pińczowa.

- Decyzja nie była trudna - przekonuje Włodzimierz Badurak.

W skład kapituły wchodzi również jedyna kobieta, Bożena Szatkowska-Mostek. Przekonywała ona, że Teatr Ciut Frapujący, choć tworzony głównie przez aktorów – amatorów, może się równać z najlepszymi.

Jeden ze współzałożycieli teatru, a także jego kierownik, dziękował obecnym i byłym członkom zespołu. Jak mówi, bez ludzi, z którymi współpracuje, teatr nie mógłby istnieć.

Sobotnią galę uświetnił występ orkiestry kameralnej pod kierownictwem Artura Jaronia.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •