reklama

reklama

/>

Brave Dogs kandydat do tytułu Osobowość Pińczowa

Brave Dogs kandydat do tytułu Osobowość Pińczowa

W Pińczowie po raz kolejny wybierana jest Osobowość Roku. W tej edycji zgłoszono cztery kandydatury – dziś prezentujemy Państwu jedną z nich - Klub Motocyklowy Brave Dogs. Wyniki konkursu ogłoszone zostają podczas gali finałowej na początku marca.

Motobambownia – czyli rajd motocyklowy po Ponidziu, pomoc dla dzieci z oddziału onkologii, czy udział w Szlachetnej Paczce to tylko niektóre z całorocznych akcji Pińczowskiego Klubu Motocyklowego Brave Dogs. Stereotyp gruboskórnych, czy groźnie wyglądających mężczyzn i kobiet na głośnych maszynach, w tym przypadku zupełnie się nie sprawdza. Brave Dogs to ludzie o wielkich sercach, których kalendarz działań na rzecz innych zapełnia się każdego miesiąca.

Jak czytamy na stronie klubu - jego początki sięgają 2009 roku. Macierzysty oddział mieści się w Majdanie Królewskim, jest to grupa pasjonatów i przyjaciół, którzy postanowili oficjalnie założyć klub pod nazwą Brave Dogs Polska i przystąpić do Polskiego Ruchu Motocyklowego. To co robią jest potrzebą dzielenia się z innymi, jest też promocją dla Pińczowa. Wydarzeniem, które rozsławia region jest z całą pewnością rajd – Motobambownia, czyli pielgrzymka motocyklistów po Ponidziu.

Brave Dogs są zwykle wszędzie tam gdzie zbiera się fundusze dla potrzebujących. Większość akcji charytatywnych wiąże się z pomocą tym najmłodszym. Stworzenie każdego z takich wydarzeń, to poświęcony czas, mozolne poszukiwanie sponsorów i nierzadko własny nakład pieniężny. Brave Dogs są więc jak najbardziej waleczni ale przede wszystkim też niestrudzeni w dążeniu do swoich celów.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •