reklama

reklama

/>

Dlaczego Państwowa Szkoła Muzyczna w Końskich nie chce się przenieść do większego, nowego pomieszczenia?

Jak już informowaliśmy na naszej antenie szykuje się spektakularna przeprowadzka Domu Kultury w Końskich. Plany, o których rozmawialiśmy z burmistrzem Końskich Krzysztofem Obratańskim, przewidują także przeniesienie Państwowej Szkoły Muzycznej w Końskich do nowej placówki, która powstanie po Gimnazjum nr. 2.

Czytaj dalej...

O koneckim szpitalu na Konwencie Starostów w Kielcach

Środowe spotkanie starostów województwa świętokrzyskiego w ramach Konwentu Starostów, które odbyło się w Kielcach, zdominował temat służby zdrowia. Starostowie wystosowali apel do Ministra Zdrowie, w którym wyrazili swoją dezaprobatę wobec wykorzystywania trudnej sytuacji w służbie zdrowia do osiągnięcia celów politycznych.

Czytaj dalej...

Będzie sala widowiskowa i nowa siedziba

Poznajemy coraz więcej szczegółów przeprowadzki Miejsko Gminnego Domu Kultury w Końskich do nowej siedziby po Gimnazjum nr 2. Na biurko burmistrza trafiły projekty między innymi sali widowiskowo – koncertowej, która będzie bardzo praktyczna. To jednak nie jedyna zmiana. 

Czytaj dalej...

Gigantyczne podwyżki dla koneckich medyków

Wszystko wskazuje na to, że dyrektor Szpitala Powiatowego w Końskich Wojciech Przybylski zażegnał problem pensji lekarzy w kierowanej przez siebie lecznicy. Dotychczas lekarze specjaliści w Końskich zarabiali około 5 tysięcy złotych. Teraz ta pensja ma wzrosnąć do około 9 tysięcy. Szczegóły w materiale

Czytaj dalej...

Jest duże zapotrzebowanie

Pojawiła się szansa na pomoc dzieciom z powiatu koneckiego, które szukają rodzin zastępczych. W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie ruszyło szkolenie, które potrwa do końca lutego. Szkolenie wpisuje się w projekt „Równe szanse dla wszystkich”.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •