Był pijany i próbował uciekać: Wczoraj policjanci pińczowskiego ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę motoroweru, który chcąc uniknąć kontroli drogowej uciekał Jak zabezpieczyć urządzenia wodociągowe przed zimą?: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku przypomina, że z uwagi na zbliżający się okres Konwent Powiatów Województwa Świętokrzyskiego: Konwent Starostów Województwa Świętokrzyskiego obradował tym razem w Starachowicach. Mówiono m.in. o likwidacji Regionalnej Dyrekcji Jerzy Suliga na Konwencie starostów w Starachowicach: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego obradował w Starachowicach. Starostowie spotykają się na konwentach co pół roku. Nie ukrywam, będę się ubiegał o fotel burmistrza: Choć w poprzednich wyborach samorządowych startował z własnego komitetu wyborczego, to nie ukrywa, że jest „Być tam, gdzie wszystkim wystarczy miłości”. Przeżyjmy to jeszcze raz: Zakończyła się jubileuszowa X edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piosenki Poetyckiej, zorganizowanego przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych 27 artystów w jednym miejscu. Wernisaż wystawy już w najbliższą środę: Suchedniowski Ośrodek Kultury Kużnica oraz Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Pod Prąd zapraszają na wernisaż wystawy „SPA. Czwarta gala profilaktyki PaT: Po raz czwarty w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku odbyła się gala PaT – u Trzy nowe karetki pogotowia trafią do Kielc i Staszowa: Trzy karetki pogotowia i sześć urządzeń do mechanicznej kompresji klatki piersiowej to sprzęt który zostanie Stypendia dla studentów z Winnicy: Wiceprezydent Kielc Andrzej Sygut wręczył stypendia studentom z Winnicy na rok akademicki 2017/2018. Wsparcie otrzymało Stery powiatowe są w dobrych rękach: Starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek podsumował na naszej antenie trzy lata obecnej kadencji. Ustosunkował się również Musimy współpracować ze sobą: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego obradował w Starachowicach. Starostowie spotykają się na konwentach co pół roku. Stypendia dla studentów z Kartą Polaka: 50 studentów dwóch kieleckich uczelni – Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Politechniki Świętokrzyskiej otrzyma stypendia Samorządu Jak chronić się przed smogiem?: Coraz niższe temperatury i rozpoczęcie sezonu grzewczego to jednocześnie pogorszenie stanu powietrza. Codziennie wdychamy szkodliwe

/>

Musimy współpracować ze sobą

Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego obradował w Starachowicach. Starostowie spotykają się na konwentach co pół roku. Spotkania te służą wypracowaniu wspólnych stanowisk, ale także polegają na wzajemnym wspomaganiu i pomocy. Wszyscy starostowie cenią sobie te spotkania.

Czytaj dalej...

Iskrzy w koneckim PiS

To już prawie otwarta wojna. Nikt z niczym się nie kryje. Po wyborach powiatowych w Końskich nowym szefem PiS został Grzegorz Piec. Zastąpił na tym stanowisku wieloletniego szefa partii w powiecie Andrzeja Lenarta.

Czytaj dalej...

Święto Niepodległości w Końskich

W całej Polsce obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. To jedno z najważniejszych świąt państwowych i oprócz centralnych uroczystości w Warszawie także inne miasta celebrują tę datę. W Końskich zwyczajowo spotkano się przy Pomniku Wdzięczności.

Czytaj dalej...

To była udana wizyta

Delegacja Starostwa Powiatowego w Końskich, ze starostą koneckim Bogdanem Soboniem na czele, gościła w obwodzie Winnickim na Ukrainie. Samorządowcy z powiatu koneckiego pojechali na Ukrainę nakłaniać i pokazywać rozwiązania, do których strona ukraińska dąży.

Czytaj dalej...

Wowo pojawił się na ulicach Końskich

Do 9 listopada ulicami Końskich poruszał się będzie testowy autobus o wdzięcznej nazwie Wowo. Władze gminy zamierzają zakupić auto, by wypełnić w ten sposób jedną z misji gminy, do których należy zapewnienie komunikacji miejskiej. Czy mały autobusik spełni oczekiwania mieszkańców Końskich i władz samorządowych?

Czytaj dalej...

Uwaga na zmiany

Konecka Policja informuje o zmianach w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie ,,Wszystkich Świętych 2017’’, apelujemy o zapoznanie się z poniższą informacją oraz stosowanie się do zaleceń. Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały od 31.10.2017 r. (wtorek) od godz. 06.00 do 02.11.2017 r. (środa) do godz. 6.00.

Czytaj dalej...

Inwestycja starostwa wzbudza zainteresowanie

Litwini chcą wziąć przykład z termomodernizacji budynków Starostwa Powiatowego w Końskich, II LO i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Delegacja, która przebywała w Końskich była pod ogromny wrażeniem rozwiązań technologicznych i innowacyjnych, które zostały zastosowane.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •