reklama

reklama

/>

Egzotyczna koalicja! Centrala nie pozwoliła

Egzotyczna koalicja! Centrala nie pozwoliła

Po co jeździć po świecie i szukać egzotyki. Wystarczy wybrać się do powiatu koneckiego, by na własne oczy przekonać się, że egzotyka istnieje w zasięgu kilku kilometrów. Tak jeszcze mogło się wydawać w weekend.

Po wyborach z 21 października okazało się, że w Radzie Powiatu koneckiego powstała koalicja Prawo i Sprawiedliwość, Kreatywna Jedność Powiatu Koneckiego i Sojusz Lewicy Demokratycznej . Twór dziwaczny, bo powstał wbrew wytycznych z tzw. „Góry”. Włodzimierz Czarzasty wszem i wobec podkreślał, że nie zawiąże koalicji z PiS. Widocznie nie rozmawiał z Robertem Plechem, który wytyczne z „Góry” ma chyba za nic. Jak to się skończyło?

"Góra" zadecydował: żadnej koalicji SLD z PiS nie będzie w Końskich!!!
Według nowej, zawiązanej koalicji starostą ma zostać Grzegorz Piec. Wicestarostą będzie Wiesław Skowron, a etatowego członka zarządu mamy poznać z Kreatywnej Jedność Powiatu Koneckiego.

Do egzotycznych koalicji mogliśmy się już w powiecie koneckim przyzwyczaić. Wszak przez ostanie kilkanaście lat powiat znajdował się pod rządami PSL – PiS, a taki układ był również wbrew zaleceniom z „Góry”.

Dziś już wiadomo, że egzotyczna koalicja może i powstanie, ale już bez Roberta Plecha i Wiesława Skowrona, których w partii już nie ma!. Jak będzie wyglądać koalicja w Radzie Powiatu koneckiego? Układanki nadal trwają.
Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •