reklama

reklama

/>

Teledysk na ulicach miasta, wspólny utwór i akcja charytatywna. Rap Lokal dotarł do Końskich

To pierwsze tego rodzaju przedsięwzięcie na tak dużą skalę. Dwudziestu czterech artystów promujących region w hiphopowym utworze, do którego teledysk powstaje w Końskich. Jednocześnie to akcja charytatywna na rzecz Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie.

Projekt swój początek miał w Pabianicach. Pomysłodawcą i inicjatorem był raper Krzysiek Łyszkowski ESTE. Tam udało się przeprowadzić już cztery edycje wydarzenia. Rap Lokal nie tylko promuje kulturę hiphopową, wspiera lokalnych artystów i przedsiębiorców ale też pomaga. Zawsze przyświeca mu jakiś charytatywny cel.

- Muzyka to potężne narzędzie, dzięki któremu docieramy do coraz większej grupy ludzi dlatego chcemy organizować koncerty na terenie całego kraju. Wierzymy, że dzięki Wam uda nam się poszerzyć kręgi Rap Lokalu i tym samym będziemy mogli nieść pomoc gdzie się tylko da. – piszą osoby zaangażowane w projekt.

O to, by Rap Lokal dotarł do Końskich, zadbał Grzegorz Kovaleffsky Kowalewski.

Panowie współpracują ze sobą na gruncie muzycznym od dawna, teraz wspólnie realizują charytatywny projekt na terenie naszego powiatu. W krótkim czasie udało się zrzeszyć aż dwudziestu czterech lokalnych raperów, utwór już powstał, w ostatnich dniach trwały nagrania do klipu ale to nie koniec. 10 czerwca w Stąporkowie odbędzie się charytatywny koncert. Dochód z przedsięwzięcia zostanie przekazany na rzecz Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie właśnie w Stąporkowie, a konkretnie na wyposażenie studia muzycznego. Promocja regionu to kolejny motywator.

- Zdarza się często, że ludzie odmieniając nazwę mojego rodzinnego miasta mówią, że byli w "Końskim" lub, że mają znajomych z "Końskiego". Chcemy, aby każdy w Polsce wiedział, gdzie są Końskie i powiat konecki, nie zaś "Koński". – pisze Grzegorz Kovaleffsky Kowalewski.

Więcej na ten temat w materiale wideo już w poniedziałek, tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z sobotniego planu teledysku.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •