reklama

/>

Posiedzi za oszustwo

Na najbliższe 3 miesiące został aresztowany 71 –letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Mężczyzna w minioną środę przyjechał do 51 –letniej mieszkanki gminy Końskie po odbiór 80 000 złotych, które miały pomóc jej synowi w uniknięciu odpowiedzialności za rzekomo spowodowany wypadek drogowy.

Czytaj dalej...

Dni pełne atrakcji

Koniec kwietnia i długi majowy weekend zapowiadają się niesłychanie atrakcyjnie dla mieszkańców Końskich. Już w czwartek 26 kwietnia w kawiarni MGDK w Końskich wystąpi Andrzej Rybiński. Początek koncertu o godzinie 18:00. W piątek 27 kwietnia o godz. 13.00 w galerii DeK będzie miała miejsce wystawa pokonkursowa "Moje Miasto Moja Ojczyzna.
Również w piątek o godzinie 17:00 w MGDK odbędzie się koncert, w którym gwiazdami będą podopieczni Studia Piosenki.

Czytaj dalej...

Pakt zatrudnieniowy – kolejny krok

Od styczniowego podpisania paktu zatrudnieniowego w powiecie koneckim, do dzisiaj minęły dwa miesiące. W tym czasie partnerzy paktu podjęli wiele kluczowych decyzji. Poznaliśmy również ilość osób, które są w wieku powyżej 50 lat i które zostały objęte wsparciem i aktywizacją zawodową.

Czytaj dalej...

Bratki i kwiatki już cieszą

Wspaniała pogoda. Słońce i wysoka temperatura spowodowały, że wszystko w koło zaczyna się budzić do życia. Nie inaczej jest na terenie przylegającym do Urzędu Miasta. Udało nam się uchwycić moment, w którym ekipy rozpoczęły prace związane z sadzeniem roślin ozdobnych i kwiatków.

Czytaj dalej...

Szkolili się z narkotyków

Policjanci z koneckiej komendy spotkali z nauczycielami II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich, aby porozmawiać o zagrożeniu związanym z zażywaniem narkotyków i dopalaczy wśród młodzieży. Mundurowi podczas prelekcji wykorzystali tzw. walizkę profilaktyczną, dzięki której wszyscy mogli zobaczyć z bliska przedmioty oraz substancje, które do złudzenia przypominają te, które młodzież może wykorzystywać do odurzania się.

Czytaj dalej...

Prace są zaawansowane

Kilka tygodni temu ruszyły prace przy budowie szybu pod windę, która będzie pomagała petentom Starostwa Powiatowego w Końskich w wygodnym i szybkim załatwieniu sprawy. Prace idą pełna parą. Wykonawca jest na półmetku.

Czytaj dalej...

Kobierzyce Cup

W sobotę 7 kwietnia odbyła się kolejna - już ósma edycja Międzynarodowego Turnieju Kobierzyce CUP. Zawody w Kobierzycach są jedną z najbardziej uznanych imprez dla dzieci i młodzieży na terenie kraju. W tegorocznej edycji wzięło udział około 500 zawodników z klubów z Polski oraz m.in. Białorusi, Austrii, Czech i Niemiec.

Czytaj dalej...

Żeby seniorzy nie dali się oszukać

Dzielnicowi oraz oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Końskich spotkali się z podopiecznymi Domu Dziennego Pobytu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej i rozmawiali z seniorami na temat metod jakimi posługują się oszuści, a także o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji Moja Komenda.

Czytaj dalej...

To był bardzo dobry pomysł

Nowatorska i eksperymentalna dwujęzyczna klasa, która powstała w II LO w Końskich istnieje i  ma się dobrze. Odwiedziliśmy szkołę, by porozmawiać z uczniami na temat nauki w tej klasie, wszak nabór na nowy rok szkolny tuż, tuż.

Czytaj dalej...

Dwa wypadki, trzy osoby ranne

Od piątku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich prowadzili wzmożone działania pn. „Bezpieczny weekend Wielkanoc 2018”. W tym czasie mundurowi zwracali szczególną uwagę na podróżujących drogami powiatu koneckiego.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •