Był pijany i próbował uciekać: Wczoraj policjanci pińczowskiego ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę motoroweru, który chcąc uniknąć kontroli drogowej uciekał Jak zabezpieczyć urządzenia wodociągowe przed zimą?: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku przypomina, że z uwagi na zbliżający się okres Konwent Powiatów Województwa Świętokrzyskiego: Konwent Starostów Województwa Świętokrzyskiego obradował tym razem w Starachowicach. Mówiono m.in. o likwidacji Regionalnej Dyrekcji Jerzy Suliga na Konwencie starostów w Starachowicach: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego obradował w Starachowicach. Starostowie spotykają się na konwentach co pół roku. Nie ukrywam, będę się ubiegał o fotel burmistrza: Choć w poprzednich wyborach samorządowych startował z własnego komitetu wyborczego, to nie ukrywa, że jest „Być tam, gdzie wszystkim wystarczy miłości”. Przeżyjmy to jeszcze raz: Zakończyła się jubileuszowa X edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piosenki Poetyckiej, zorganizowanego przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych 27 artystów w jednym miejscu. Wernisaż wystawy już w najbliższą środę: Suchedniowski Ośrodek Kultury Kużnica oraz Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Pod Prąd zapraszają na wernisaż wystawy „SPA. Czwarta gala profilaktyki PaT: Po raz czwarty w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku odbyła się gala PaT – u Trzy nowe karetki pogotowia trafią do Kielc i Staszowa: Trzy karetki pogotowia i sześć urządzeń do mechanicznej kompresji klatki piersiowej to sprzęt który zostanie Stypendia dla studentów z Winnicy: Wiceprezydent Kielc Andrzej Sygut wręczył stypendia studentom z Winnicy na rok akademicki 2017/2018. Wsparcie otrzymało Stery powiatowe są w dobrych rękach: Starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek podsumował na naszej antenie trzy lata obecnej kadencji. Ustosunkował się również Musimy współpracować ze sobą: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego obradował w Starachowicach. Starostowie spotykają się na konwentach co pół roku. Stypendia dla studentów z Kartą Polaka: 50 studentów dwóch kieleckich uczelni – Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Politechniki Świętokrzyskiej otrzyma stypendia Samorządu Jak chronić się przed smogiem?: Coraz niższe temperatury i rozpoczęcie sezonu grzewczego to jednocześnie pogorszenie stanu powietrza. Codziennie wdychamy szkodliwe

/>

Dzień Dawcy Szpiku

3 grudnia w Jędrzejowie w świetlicy Starostwa Powiatowego rozpocznie się Dzień Dawcy Szpiku. Akcja potrwa od 10:00 do 17:00. W akcję włączyli się starosta Edmund Kaczmarek, burmistrz Marcin Piszczek oraz Fundacji Miśka Zdziśka. Zapraszamy wszystkich jędrzejowian do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji.

Czytaj dalej...

To wyborcy nas zweryfikują

Tadeusz Soboń wójt gminy Oksa był naszym gościem, w programie „Gość Dnia”.  Z doświadczonym samorządowcem rozmawialiśmy o kanalizacji, nowej proponowanej przez PiS ordynacji wyborczej, o oświacie, która w budżecie gminy stanowi największy wydatek i o kolejnej kadencji.

Czytaj dalej...

Rachunki będą niższe

Od 15 listopada mieszkańcy Jędrzejowa zapłacą za ogrzewanie mniej! Jest to możliwe dzięki podpisania umowy gminy Jędrzejów z firmą Veolia z siedziba w Tarnowskich Górach. Oprócz obniżki cen nowy dostawca ciepła do jędrzejowskich mieszkań zobowiązał się do dużych inwestycji.

Czytaj dalej...

Aż 11 milionów na scalanie

Umowa na 11 milionów złotych na scalanie gruntów w powiecie jędrzejowskim została podpisana w ubiegłym tygodniu. W Urzędzie Marszałkowskim umowę parafowali członek zarządu województwa świętokrzyskiego Piotr Żołądek i starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek.

Czytaj dalej...

Unia w szkole

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w pełni korzysta z możliwości, jakie stwarzają różnego rodzaju programy Unii Europejskiej. Od wielu już lat bierze udział w realizacji projektów dofinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Europejskiego Funduszu Społecznego, a obecnie z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Czytaj dalej...

Biblioteka w bibliotece

Kilka dni temu obchodziliśmy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Ten dzień był doskonałą okazją do tego, by przyjrzeć się działalności  Biblioteki Joanny i Stanisława Gomułków, która działa przy bibliotece I LO w Jędrzejowie.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •