reklama

reklama

/>

Elmar prowadzi po dwóch kolejkach JLF

Elmar prowadzi po dwóch kolejkach
Za nami druga kolejka Jędrzejowskiej Ligi Futsalu. Na uwagę zasługuje bardzo dobra postawa Elmaru, który stracił tylko jednego gola i z sześcioma punktami otwiera tabelę I Ligi.

Wyniki II kolejki Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.
I Liga
Elmar Plus – Boca Juniors – 5 : 8
Patryk Mackiewicz 3, Kamil Nazimek, Karol Piechota – Paweł Jaskólski 6, Tomasz Różański 2.

Sanitar Lasków – Skaut – 5 : 0
Kamil Łukasik 2, Patryk Kulesza, Paweł Głogowski, Dominik Wydrych.

JRG Jędrzejów – Elmar – 0 : 5
Jarosław Owczarek 2, Szczepan Bednarek, 2 gole samobójcze

Braders Team – Rossonerri – 0 : 2
Miłosz Nazimek, gol samobójczy

Rossonerri – Dream Team – 1 : 3
Miłosz Nazimek – Bartłomiej Fitowski 2, Oskar Zygan.

Sepio Boys – viGO! Quickpack Skroniów – 1 : 3
Tomasz Bębacz – Piotr Kasza 2, Hubert Pańtak.

Reymonta – Braders Team – 6 : 3
Łukasz Kwiatkowski 2, Paweł Żabka, Radosław Dominowski, Paweł Dudek, Krystian Zasada – Damian Borowski, Mateusz Wroński, Adrian Siwiec.



II Liga
Elmar II – White Devils – 11 : 2
Patryk Pisarek 4, Łukasz Laskowski 2, Maciej Woźnica 2, Paweł Walnik, Mariusz Hatys, Adrian Sęk – Michał Schab, Adrian Stefański.

DzikTeam – Crazy Sport – 2 : 1
Adrian Złotnicki 2 – Jerzy Bekier.

CSKA Niespodzianka – Waleczni – 6 : 0
Paweł Fendrych 2, Wiktor Hanas, Mateusz Pełka, Krystian Równicki, Aleksander Maludziński.

Active Sędziszów – Aspen – 3 : 3
Adrian Koprowski 3 – Przemysław Stromczyński, Dawid Fatyga, Krystian Kaszuba.

Dziaba Dziaba – Fortuna Sędziszów – 9 : 5
Radosław Osman 5, Aleksander Karpiński 2, Łukasz Fendrych, Rafał Zygan – Mateusz Stępień 3, Przemysław Stepień 2.

Poweriron Black Squad – FC Albatros – 6 : 1
Wiktor Skowronek, Bartłomiej Gliwiński, Patryk Cieśla, Adrian Rybicki, Marcin Radziejewski, Hubert Klasiński – Mateusz Sygut.

I runda Pucharu Ligi JLF :
Elmar Plus – Aspen – 4 : 4 (karne – 2 : 1)
Mikołaj Gołębiowski 2, Patryk Mackiewicz 2 – Przemysław Stromczyński 2, Dawid Fatyga, Mateusz Kisiel.

Dziaba Dziaba – Simset.Net II – 3 : 0
Adam Lesiak, Aleksander Karpiński, Rafał Zygan.

III kolejka JLF :

8 grudnia 2018 roku (sobota)
Puchar    godz: 1400– Dragoni– Sepio Boys
1 liga    godz: 1440– Dream Team - Reymonta
2 liga    godz: 1520– Dragoni - Aspen
1 liga    godz: 1600– Elmar - Sepio Boys
2 liga    godz: 1640– FC Albatros - Fortuna Sędziszów
1 liga    godz: 1720– Sanitar Lasków - viGO! Quickpack LZS Skr.
2 liga    godz: 1800– Waleczni - Dziaba Dziaba
1 liga    godz: 1840– Simset.Net - Braders Team

9 grudnia 2018 roku (niedziela)
Puchar    godz: 900–   CSKA Niespodzianka– viGO! Quickpack
2 liga    godz: 940–   Crazy Sport - Active Sędziszów
2liga    godz: 1020– CSKA Niespodzianka - Simset.Net II
2 liga    godz: 1100– White Devils - Poweriron Black Squad
1 liga    godz: 1140– Skaut - Rossonerri
1liga    godz: 1220– Boca Juniors - Simset.NeXt
1 liga    godz: 1300– Elmar Plus - JRG Jędrzejów
2 liga    godz: 1340– Elmar II - DzikTeam

źródło: JLF

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •