reklama

reklama

/>

„Bezpieczeństwo na piątkę”

W Centrum Kultury w Jędrzejowie odbył się etap powiatowy XII edycji turnieju „Bezpieczeństwo na piątkę”, którego hasłem przewodnim jest „Kręci mnie bezpieczeństwo w szkole”. Konkurs skierowany był do dzieci klas piątych szkół podstawowych z całego powiatu jędrzejowskiego.

Do zawodów przystąpiło 11 reprezentacji szkół podstawowych powiatu jędrzejowskiego. Każda z drużyn liczyła po trzech uczniów klas piątych. W teście wiedzy uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu przepisów i bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Komisja oceniała również prace plastyczne, których mottem przewodnim było hasło „Kręci mnie bezpieczeństwo w szkole”, wykonane przez każdą z drużyn.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i posiadaną wiedzą. Zmagania konkursowe wyłoniły zwycięską drużynę. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Miąsowej, która będzie reprezentowała powiat jędrzejowski na szczeblu wojewódzkim. Puchary oraz nagrody zwycięskim drużynom wręczali Komendant Powiatowy Policji w Jędrzejowie mł.insp. Tomasz Sołtysik wraz z Burmistrzem Miasta Jędrzejowa Marcinem Piszczkiem. Obaj Panowie podziękowali uczestnikom za tak liczny udział w XII edycji tegorocznego turnieju.

Nagrody zostały zakupione z funduszy Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania narkomani Urzędu Miejskiego w Jędrzejowie.

Źródło: KPP Jędrzejów

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •