reklama

reklama

/>

Budujemy nowy dom …

Budujemy nowy dom …

Problemy, kierunki rozwoju, uproszczenia procedur , to główne tematy, które były omawiane podczas obchodów Dnia Budowlanych, który w ubiegłym tygodniu był obchodzony w Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie.

Co zrobić by kontakty z inwestorem były najprostsze? Jak uprościć procedury uzyskiwania  pozwoleń na budowę? Od tych fundamentalnych pytań rozpoczęło się spotkanie z okazji dnia Budowlanych zorganizowane przez Starostwo powiatowe w Jędrzejowie.

- Dzisiaj w naszym urzędzie mimo, że obowiązują dłuższe terminy, jesteśmy w stanie wydać pozwolenie na budowę w ciągu siedmiu dni – mówił Paweł Olszak naczelnik Wydziału Budownictwa i Architektury Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie.

Spotkaniu przysłuchiwał się starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek, który przyznał, że tego typu spotkania są bardzo potrzebne.
Wiele czasu poświęcono pracy kierowników budów. Mariusz Adamek przestrzegał kierowników przed lekceważeniem swoich obowiązków.

Przewodniczący Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Inżynierów i Budownictwa podkreślił, że zawód inżyniera, to trudne i odpowiedzialne zadanie.
Co roku Dzień Budowlanych jest okazją do przeprowadzenia oceny stanu budownictwa w Polsce oraz wymiany poglądów na temat sytuacji i perspektyw tego sektora. Dzień

Budowlanych to także doskonała  okazja do pogłębienia integracji ludzi na co dzień zajmujących się budownictwem i decydujących o jego sprawach.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •