reklama

reklama

/>

Coraz bliżej otwarcia pediatrii w szpitalu jędrzejowskim

Coraz bliżej otwarcia pediatrii w szpitalu jędrzejowskim

Jest już znany termin ponownego uruchomienia oddziału pediatrii w Szpitalu Powiatowym w Jędrzejowie. Temat nadal budzi wiele emocji, a wzajemne oskarżenia pokazały, że zdrowie w rozpoczynającej się kampanii wyborczej do samorządów, będzie stanowić ważny temat.

1 kwietnia to termin, w którym ponownie ma być przywrócona praca na oddziale pediatrii szpitala w Jędrzejowie. Od 18 grudnia oddział zaprzestał przyjmowania małych pacjentów. Od razu wybuchły kłótnie, wzajemne oskarżanie i szukanie winnego. Wydaje się, że obecnie mamy to już za sobą. Choć emocje jeszcze nie opadły.

 - Mam nadzieję, że zapowiedź starosty zostanie zrealizowana i pediatria ruszy 1 kwietnia. Będę to monitorować z uwagą -  powiedziała nam Anna Krupka poseł PiS.

Starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek przyznał, że na zamknięciu oddziału pediatrii wiele osób chciało zbić kapitał polityczny:

 - Nie ma sensu prowadzić dalszych lansów politycznych. Musimy trzymać kciuki, by spółka prowadząca szpital znalazła brakującego lekarza i oddział mógł ruszyć 1 kwietnia, jak to zapowiedziała publicznie moja przeciwniczka polityczna.

Paweł Faryna wiceprzewodniczący Rady Powiatu z PiS wrócił do sprawy ostatniej burzliwej sesji.
Anna Krupka przez niektórych uważana za inicjatorkę przywrócenie oddziału pediatrii w Jędrzejowie, nie czeka na 1 kwietnia i już dzisiaj mówi o sukcesie.

1 kwietnia już za dwa tygodnie. Mamy nadzieję, że spółce Artmedik uda się wznowić pracę na tym ważnym oddziale. Wiadomo, że NFZ również nie widzi  przeciwwskazań i tylko ta data może się kojarzyć z żartem, ale to chyba niemożliwe?

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •