reklama

reklama

/>

Tajemnicze działanie PiS w Jędrzejowie

Tajemnicze działanie PiS w Jędrzejowie

Za szklanymi drzwiami w Centrum Kultury w Jędrzejowie doszło w ubiegłym tygodniu do tajemniczego spotkania działaczy PiS z posłanką Anną Krupką, która z ramienia partii zobowiązana jest do ułożenia list wyborczych w regionie świętokrzyskim.

Niby jawnie, niby za drzwiami, ale szklanymi doszło do spotkania działaczy i sympatyków PiS w Jędrzejowie. Choć główni bohaterowie spotkania nie wypierają się, że spotkanie dotyczyło zbliżających się wyborów samorządowych, to nie potrafią w jasny sposób wyjaśnić celu spotkania.

 - Prawda jest taka, że kończąc jedną kampanię, zaczynamy drugą. Wiosna wyborcza już nastąpiła, dlatego takie ustalenia zaczynamy wprowadzać, to wszystko w kontekście wyborów – zdradził burmistrz Jędrzejowa Marcin Piszczek.

Zaskoczona naszym pytaniem poseł Anna Krupka, nie potwierdziła tematu rozmów za zamkniętymi szklanymi drzwiami.

 -  Rozmawiamy o problemach gminy Jędrzejów – powiedziała Anna Krupka.

Nieco bardziej rozmowny był Paweł Faryna, działacz PiS w powiecie jędrzejowskim, wiceprzewodniczący Rady Powiatu:

 - Szykujemy się do wyborów. Doszło dzisiaj do spotkania, ale to są sprawy bieżące. Nie było mowy o wyborach samorządowych.

Wybory jednak musiały stanowić jeden z tematów rozmowy, bo burmistrz na świeżo potwierdził, że będzie chciał startować w wyborach samorządowych z własnego komitetu, ale z poparciem PiS i Solidarności.

 - Mamy od lat szeroką koalicję. Mam nadzieję, że dobra tradycja będzie kontynuowana i wystartujemy z komitetu Prawi i Solidarni – zakończył burmistrz Piszczek.

Mimo, że do wyborów pozostało jeszcze kilka miesięcy, to widać wyraźnie, że tym razem do walki poszczególne ugrupowania zaczęły przygotowywać się znacznie wcześniej, niż bywało to w latach ubiegłych.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •