reklama

reklama

/>

Ruszają inwestycje. Cieszą się w ZSP 2 w Jędrzejowie

Ruszają inwestycje. Cieszą się w ZSP 2 w Jędrzejowie

Rozpoczęła się procedura przetargowa na Przebudowę i Modernizację Kompleksu Sportowego przy ZSP 2 w Jędrzejowie. Oprócz bazy sportowej wyremontowane zostaną pracownie lekcyjne oraz powstanie specjalistyczna sala lekcyjna odnawialnych źródeł energii.

Podczas ostatniego posiedzenia Zarządu Powiatu obradowano miedzy innymi nad rozpoczęciem jednej z najważniejszych inwestycji w powiecie jędrzejowskim jakim jest Modernizacja i Przebudowa Kompleksu Sportowego przy ZSP nr 2. To ważny program, bo stan infrastruktury sportowej przy tej szkole jest fatalny.

 - Przystąpienie do tego programu umożliwi właściwą naukę i pracę wszystkim nauczycielom w tym zespole – poinformował Zarząd Powiatu podczas obrad naczelnik  Wydziału Budownictwa i Architektury Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie Paweł Olszak.

Na jakim etapie  jest ta inwestycja?

 - Jesteśmy na etapie postępowania przetargowego – wyjaśnił naczelnik Olszak

Niespodziewanie podczas obrad Zarządu Powiatu pojawił się marszałek Adam Jarubas. Czyżby była to niezapowiedziana kontrola?
Projekt jest bardzo ważny dla powiatu. W inwestycje zaangażowane zostaną znaczne środki.

 - Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym posiedzeniu. Dobrze się stało, że udało się rozstrzygnąć przetargi, bo dzisiaj to staje się dużym problemem. Z reguły na przetargach kwoty są zdecydowanie wyższe od tych , które mamy do swojej dyspozycji – mówił marszałek Adam Jarubas.

Na rozpoczęcie prac czekają nie tylko nauczyciele i dyrekcja, ale przede wszystkim uczniowie.

 - Cały projekt opiewa na kwotę 4 milionów złotych, z czego powiat zapewni środki w wysokości tylko 25 procent. Pozostała kwota pochodzi ze środków UE – zakończył naczelnik Paweł Olszak.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •