reklama

reklama

/>

Co to były za emocje!

W Centrum Kultury w Jędrzejowie odbyła się uroczysta gala rozdania nagród i zakończenia IX edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu, a w  hali w której rozgrywała swe mecze liga odbył się finał Pucharu Ligi w którym zagrały drużyny Elmaru i Boca Juniors. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła ekipa Elmaru wygrywając 8:1.

Kolejny pojedynek to mecz pomiędzy drużynami Organizatorów oraz drużyny złożonej z Sędziów i Sponsorów. W spotkaniu tym wynik nie był najważniejszy.

Ostatnim sportowym akcentem był pojedynek All Star Game - czyli meczu gwiazd. Drużyny złożone z graczy nominowanych do wyróżnień indywidualnych w tej edycji JLF stanęły na wprost siebie i starły się w pojedynku który miał charakter towarzyski. Przed samym meczem wszyscy zawodnicy biorący w nim udział zostali obdarowani przez Burmistrza Jędrzejowa pamiątkowymi statuetkami. Mecz był naprawdę dobry i zakończył się wynikiem 10:7 dla reprezentacji pierwszej ligi .

Mistrzem IX edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu została drużyna Elmar. Wicemistrzem drużyna Simset.Net, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Boca Juniors. Mistrzem II Ligi JLF został X-Plosion, drugie miejsce zajęła drużyna Braders Team, a trzecie Elmar II. Awans do I Ligi w nowym sezonie wywalczyła oprócz X-Plosion i Braders Team drużyna Dream Team. Jeżeli w przyszłej edycji żadna z drużyn nie zrezygnuje z udziału w rozgrywkach pierwszej ligi to spadają z niej trzy drużyny: wykluczona z rozgrywek Blaugrana, Aldach Szczekociny i Zadora Wodzisław.

Wyróżnienia indywidualne przyznano w kilku kategoriach. Najlepszym snajperem w I Lidze ze zdobytymi 31 bramkami został Dominik Szewczyk (Sepio Boys). W II Lidze z 26 trafieniami Patryk Mackiewicz (Elmar II). Najlepszym bramkarzem I ligi został Michał Nawrot (Sanitar Lasków), zaś najlepszym w II lidze był Jakub Łabuda (Crazy Sport). Najlepszym zawodnikiem I ligi wybrano zawodnika Simset.Net, Kamila Wolińskiego a najlepszym zawodnikiem w II lidze zdaniem kapitanów był Bartłomiej Fitowski (Dream Team).


Przyznano również puchar Fair Play drużynie, która otrzymała najmniej żółtych i czerwonych kartek (w przypadku remisu w tej statystyce decydowała jak najmniejsza liczba fauli). Była nią drużyna Simset.Net II.

Źródło: Michał Stępień
Foto: Bartłomiej Struzik i Radosław Piasecki

 

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •