reklama

reklama

/>

„Paliwo się kończy!”

„Paliwo się kończy!”

Nie milkną echa zamkniętego oddziału pediatrii Szpitala Powiatowego w Jędrzejowie. W tej sprawie głos zabierała poseł Anna Krupka, burmistrz Jędrzejowa Marcin Piszczek, a także, co zrozumiałe, starosta jędrzejowski. Ostatnie dni przyniosły kilka nowych faktów. Wkrótce mamy poznać datę reaktywacji oddziału. Burmistrz jednak mówi sprawdzam!

Cały czas trwają intensywne prace nad przywróceniem działalności oddziału pediatrii jędrzejowskiego szpitala. To jednak nie uspokoiło burmistrza Jędrzejowa:

 - Lekarze nadal podpisują umowy z innymi pracodawcami, to jest niebezpieczna sytuacja. Mamy nadzieję, że zapewnienia i deklaracje, które pojawiają się od kilku tygodni, że to jest tylko kwestia dni i godzin, będą spełnione, bo w przeciwnym wypadku to postawi w złym świetle tych, którzy takie deklaracje składają – poinformował nas Marcin Piszczek.

Burmistrz potwierdził, że z doskonale poinformowanego źródła wie, że firma, która prowadzi szpital w Jędrzejowie dostała zwiększone środki z NFZ na prowadzenie pediatrii.
Starosta zapowiedział rychły powrót pediatrii do jędrzejowskiego szpitala, ale zaznaczył, że:

 - Każdy powinien robić swoje!

Zarząd powiatu ubolewa, że sprawa zamkniętego oddziały pediatrii stała się polityczna i ostro krytykuje działania politycznych oponentów. Starosta jędrzejowski publicznie zaprzeczył informacji, jakoby  powiat przekazywał jakieś pieniądze firmie prowadzącej szpital.

Kolejne, miejmy nadzieję dobre informacje w tej sprawie, powinniśmy poznać już za kilka dni.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •