reklama

reklama

/>

Wyniki XI kolejki Jędrzejowskiej Ligi Futsalu

W miniony weekend w Jędrzejowie rozegrano XI kolejkę ligi Futsalu. Oto komplet wyników.

I Liga
Skaut – Zadora Wodzisław – 2 : 2
Sylwester Zapała, Łukasz Niemstak – Kamil Straszak, Karol Słonina.

Vamos Sędziszów – Simset.NeXt – 3 : 1
Tomasz Rozborski 2, Paweł Rozborski – Albert Gajos.

Reymonta – JRG Jędrzejów – 2 : 6
Łukasz Kwiatkowski, Krystian Zasada – Konrad Czarncki 3, Grzegorz Bystrowski 3.

Blaugrana – viGO! Quickpack Skroniów – 3 : 6
Mariusz Segieta 2, Paweł Stępień – Piotr Kasza 4, Bartłomiej Niedziela, Symon Krawczyk.

Sanitar Lasków – Simset.Net – 2 : 1
Patryk Szczygieł, Kamil Łukasik – Radosław Piasecki.

Aldach Szczekociny – Boca Juniors – 9 : 4
Krzysztof Minor 4, Sebastian Sułkiewicz 3, Konrad Papaj, Piotr Gała – Marcin Motyczyński 2, Paweł Jaskólski, Łukasz Fendrych.

Reymonta – Skaut – 1 : 4
Wojciech Ziółkowski – Łukasz Niemstak 2, Michał Więckowski, Sylwester Zapała.

Na prowadzeniu Elmar przed Simset Net i Vamos Sędziszów.

II Liga

Aspen – Slums Attack – 3 : 0
Łukasz Raczyński, Krystian Kaszuba, Sebastian Niechciał.

CSKA Niespodzianka – Logistic Team – 2 : 3
Kamil Bednarek, Krystian Równicki – Hubert Mróz 2, Norbert Kopeć.

Crazy Sport – Simset.Net II – 1 : 5
Michał Kowalski – Łukasz Baliński 2, Hubert Pietrasiewicz, Piotr Potyński, Bartłomiej Paździor.

Reymonta II – Crazy Sport – 4 : 1
Tomasz Matuszewski, Tomasz Klamka, Ryszard Dzwonek, Bartosz Piasecki – Jarosław Karp.

Fermentacja – Braders Team – 0 : 5 (vo.)

Elmar II – X-Plosion – 0 : 2
Łukasz Laskowski, Andrzej Tambor.

Dream Team – Reymonta II – 4 : 2
Jakub Mitręga 2, Marcin Kilian, Krzyztof Kornes – Bartosz Piasecki, Tomasz Matuszewski.

Rossonerri – Dragoni – 2 : 0
Miłosz Nazimek, Andrzej Fendrych

Na prowadzeniu Braders Team, przed DreamTeam i X- Plosion


II runda Pucharu Ligi JLF :

Boca Juniors – Simset.NeXt – 7 : 6
Paweł Jaskólski 3, Marcin Motyczyński 3, Aleskander Karpiński – Rafał Koprowski 3, Sebastian Jędrzejak, Patryk Kośmider, Krzysztof Szymański.

JRG Jędrzejów – Reymonta II – 3 : 2
Konrad Czarnecki, Damian Sęk, Karol Błaszczyk – Bartosz Piasecki, Tomasz Klamka.


XII kolejka JLF :

10 luty 2018 roku (sobota)
2 liga    godz: 14:00– Reymonta II - Braders Team
1 liga    godz: 14:40– Simset.Net - JRG Jędrzejów
2 liga    godz: 15:20– Dream Team - Aspen
1 liga    godz: 16:00– Sanitar Lasków - Elmar

Puchar    godz: 16:40– 1/4 – Simset.Net– Skaut
2 liga    godz: 17:20– Rossonerri - Crazy Sport
1 liga    godz: 18:00– Aldach Szczekociny - Vamos Sędziszów
2 liga    godz: 18:40– Dragoni - CSKA Niespodzianka

11 luty 2018 roku (niedziela)
1liga    godz:    9:40–   Boca Juniors - Skaut       
1 liga    godz: 10:20– Reymonta - Blaugrana
2 liga    godz: 11:00– X-Plosion - Logistic Team
1 liga    godz: 11:40– viGO! Quickpack Skr. - Zadora Wod.

Puchar    godz: 12:20– 1/4 – Sanitar Lasków– Elmar
1liga       godz: 13:00– Sepio Boys - Simset.NeXt


Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •