reklama

/>

Wyniki X kolejki Jędrzejowskiej Ligi Futsalu


Zakończyła się X koleika Jędrzejowskiej Ligi Futsalu. Kolejka obfitowała w piękne bramki. W sumie w I Lidze zawodnicy trafili do siatki aż 53 razy.

I Liga
Boca Juniors – Elmar – 6 : 4
Aleksander Karpiński 3, Paweł Jaskólski 2, Paweł Hernicki – Tomasz Puchrowicz 2, Bartłomiej Sputo, Łukasz Radecki.

Aldach Szczekociny – Blaugrana – 3 : 5
Krzysztof Minor 3 – Sebastian Hajduk 3, Aleksander Jędrzejak, Mariusz Segieta.

Simset.Net – Vamos Sędziszów – 3 : 2
Kamil Woliński 2, Adrian Stępień – Filip Kita, Tomasz Rozborski.

Simset.NeXt – Zadora Wodzisław – 5: 1
Patryk Kośmider 2, Krzysztof Szymański 2, Albert Gajos – Karol Słonina

viGO! Quickpak Skroniów – Skaut – 0 : 5 (vo.)

Sepio Boys – JRG Jędrzejów – 5 : 5
Dominik Szewczyk 2, Paweł Ślefarski 2, Damian Szmalec – Krzysztof Stańczyk, Karol Błaszczyk, Wojciech Koza, Konrad Czarnecki, Piotr Walczyński.

Sepio Boys – Elmar – 1 : 5
Dominik Szewczyk – Szczepan Bednarek 3, Łukasz Radecki, Tomasz Puchrowicz.

Pierwszej lidze przewodzi Elmar, który wyprzedza Simset.Net lepszym bilansem bramkowym.

II Liga

Dragoni – Aspen – 4 : 4
Michał Bartosiński 3, Wojciech Prusicki – Kamil Struzik 2, Dawid Fatyga, Krystian Kaszuba.

Rossonerri – Elmar II – 3 : 3
Jakub Foremnik, Miłosz Nazimek, Andrzej Fendrych – Patryk Mackiewicz 2, Adrian Rybicki.

Simset.Net II – Logistic Team – 9 : 0
Michał Stępień 2, Piotr Potyński 2, Hubert Pietrasiewicz, Sebastian Ligęza, Dariusz Michałkiewicz, Bartłomiej Paździor, Tomasz Rybiński.

Fermentacja – Dream Team – 4 : 5
Paweł Gaworek 2, Patryk Redziak, Krzysztof Dudek – Bartek Fitkowski 3, Marcin Kilian, Oskar Zygan.

Slums Attack – Braders Team – 1 : 8
Zbigniew Fendrych – Adrian Siwiec 5, Piotr Molęda 3.

X-Plosion – CSKA Niespodzianka – 3 : 2
Andrzej Tambor, Jacek Grabowski, Paweł Walnik – Alan Laprus, Tomasz Kamiński.

W II lidze na prowadzeniu znajduje się Braders Team, przed Elmarem II i Dream Team.


II runda Pucharu Ligi JLF :

Aldach Szczekociny – Sanitar Lasków – 5 : 8
Sebastian Sułkiewicz 2, Krzysztof Minor 2, Damian Adamus – Dominik Wydrych 3, Patryk Kulesza 2, Tomasz Szmit, Kacper Skowronek, Patryk Szczygieł.

Dragoni – Elmar – 1 : 15
Wojciech Prusicki – Tomasz Iwański 7, Adrian Rybicki 3, Szczepan Bednarek 2, Dominik Szymkiewicz, Łukasz Radecki, Tomasz Puchrowicz.


Zapowiedź: XI kolejka JLF :

3 luty 2018 roku (sobota)
2 liga    godz: 1440– Aspen - Slums Attack
1 liga    godz: 1520– Skaut - Zadora Wodzisław
2 liga    godz: 1600– CSKA Niespodzianka - Logistic Team
Puchar    godz: 1640– 1/4 – Boca Juniors– Simset.NeXt (21)
2liga    godz: 1720– Crazy Sport - Simset.Net II
1liga    godz: 1800– Vamos Sędziszów - Simset.NeXt
1 liga    godz: 1840– Reymonta - JRG Jędrzejów
2 liga    godz: 1920– Reymonta II - Crazy Sport

4luty 2018 roku (niedziela)
2 liga    godz: 900–   Fermentacja - Braders Team
1 liga    godz: 940–   Blaugrana - viGO! Quickpack Skroniów
2 liga    godz: 1020– Elmar II - X-Plosion
2liga    godz: 1100– Dream Team - Reymonta II
1liga    godz: 1140– Sanitar Lasków - Simset.Net
Puchar    godz: 1220– 1/4 – JRG Jędrzejów– Reymonta II(22)
1 liga    godz: 1300– Aldach Szczekociny - Boca Juniors
2 liga    godz: 1340– Rossonerri - Dragoni
1liga    godz: 1420– Reymonta - Skaut

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •