Bezpłatna mammografia w Pińczowie: Mammobus stanie przed budynkiem ośrodka zdrowia przy ulicy Podklasztornej w Pińczowie. Zbierali na mikołajkowe prezenty dla dzieci: W sobotę 18 listopada w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się koncert charytatywny "Zostań Pasażerowie na kole zapasowym: Funkcjonariusze drogówki zatrzymali dostawczego Volkswagena do rutynowej kontroli. Województwo i miasto wspólnie sprzedadzą działkę przy Langiewicza: Ponad dwa lata zastanawiano się co zrobić z dawną siedzibą szpitalika dziecięcego w Kielcach. Propozycji W Bodzentynie rozpoczęły się prace zabezpieczające ruiny dawnego Pałacu Biskupów Krakowskich: To już ostatni moment na uratowanie zabytku - twierdzą władze gminy. Udało się pozyskać na Plac rekreacyjny na osiedlu Dolna Kamienna ma swoją nazwę: 19 listopada na placu rekreacyjnym pomiędzy ulicami Franciszkańską i Rynek odbyła się uroczystość nadania imienia Antoniego Jędrzejów rolnictwem stoi: Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Jędrzejowie radni dyskutowali między innymi o stanie rolnictwa w Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej w Busku-Zdroju: Twórczość Mirka Breguły, współzałożyciela i lidera zespołu Universe, była treścią 10 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piosenki Pińczowskie „JA w kulTUrze” zakończone!: W piątek w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury uroczyście zakończono trwający 10 miesięcy projekt „JA w Reforma wprowadzona. Czekamy na efekty!: Było wiele niepewności i niepokojów. Do wprowadzenia reformy oświaty w Końskich gmina przygotowywała się bardzo Kukiz'15 przeciwny zmianom proponowanym przez PiS: „Jesteśmy przeciwko ograbianiu Polaków z biernego i czynnego prawa wyborczego” - mówią działacze Kukiz'15. Kilka Zbiórka darów dla dzieci z ośrodka w Winiarach. Kolejna akcja motocyklistów z Pińczowa: Na co dzień to twardziele, ich pasją są motocykle i wokół nich budują życie poza Rozpoczęto budowę nowego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju: Rozpoczęto budowę nowego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju. Placówka będzie połączona z Powiatowym Pasowanie na przedszkolaka: 17 listopada br. w Przedszkolu Samorządowym nr 2 we Włoszczowie, w grupie I "Stokrotki"  odbyła Dziewczęta w hali grały w piłkę nożną: 16 listopada w Szkole Podstawowej w Nagłowicach odbył się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt.

/>

Rachunki będą niższe

Rachunki będą niższe

Od 15 listopada mieszkańcy Jędrzejowa zapłacą za ogrzewanie mniej! Jest to możliwe dzięki podpisania umowy gminy Jędrzejów z firmą Veolia z siedziba w Tarnowskich Górach. Oprócz obniżki cen nowy dostawca ciepła do jędrzejowskich mieszkań zobowiązał się do dużych inwestycji.

To bardzo dobra  informacja dla mieszkańców Jędrzejowa. Od 15 listopad nasze rachunki za ciepło ulegną zmniejszeniu. Przetarg wygrała Veolia z siedzibą w Tarnowskich Górach. Przy przetargu zwracano uwagę na trzy kryteria.

 - Podstawowym kryterium była cena dla mieszkańca – wyjaśnia burmistrz Marcin Piszczek.

W skład komisji przetargowej weszli przedstawiciele między innymi Spółdzielni Mieszkaniowej.
Prezes Veolia Południe, Zenon Chyra potwierdził, już za kilka dni będziemy płacić za ogrzewanie mniej o 15%.

Obniżka rachunków, to nie jedyna zmiana jaka w najbliższych miesiącach nastąpi w Jędrzejowie.

 - Zamierzamy wyprowadzić kotłownię z bloku przy ulicy Armii Krajowej 7 i zmniejszyć zużycie ciepła do podgrzewu – informuje prezes zarządu Veolia Południe Zenon Chyra.
Zmiany, które zaczną obowiązywać od 15 listopada na papierze wyglądają obiecująco. Jak będzie w rzeczywistości? Czekamy na Państwa opinie.   

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •