Był pijany i próbował uciekać: Wczoraj policjanci pińczowskiego ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę motoroweru, który chcąc uniknąć kontroli drogowej uciekał Jak zabezpieczyć urządzenia wodociągowe przed zimą?: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku przypomina, że z uwagi na zbliżający się okres Konwent Powiatów Województwa Świętokrzyskiego: Konwent Starostów Województwa Świętokrzyskiego obradował tym razem w Starachowicach. Mówiono m.in. o likwidacji Regionalnej Dyrekcji Jerzy Suliga na Konwencie starostów w Starachowicach: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego obradował w Starachowicach. Starostowie spotykają się na konwentach co pół roku. Nie ukrywam, będę się ubiegał o fotel burmistrza: Choć w poprzednich wyborach samorządowych startował z własnego komitetu wyborczego, to nie ukrywa, że jest „Być tam, gdzie wszystkim wystarczy miłości”. Przeżyjmy to jeszcze raz: Zakończyła się jubileuszowa X edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piosenki Poetyckiej, zorganizowanego przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych 27 artystów w jednym miejscu. Wernisaż wystawy już w najbliższą środę: Suchedniowski Ośrodek Kultury Kużnica oraz Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Pod Prąd zapraszają na wernisaż wystawy „SPA. Czwarta gala profilaktyki PaT: Po raz czwarty w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku odbyła się gala PaT – u Trzy nowe karetki pogotowia trafią do Kielc i Staszowa: Trzy karetki pogotowia i sześć urządzeń do mechanicznej kompresji klatki piersiowej to sprzęt który zostanie Stypendia dla studentów z Winnicy: Wiceprezydent Kielc Andrzej Sygut wręczył stypendia studentom z Winnicy na rok akademicki 2017/2018. Wsparcie otrzymało Stery powiatowe są w dobrych rękach: Starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek podsumował na naszej antenie trzy lata obecnej kadencji. Ustosunkował się również Musimy współpracować ze sobą: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego obradował w Starachowicach. Starostowie spotykają się na konwentach co pół roku. Stypendia dla studentów z Kartą Polaka: 50 studentów dwóch kieleckich uczelni – Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Politechniki Świętokrzyskiej otrzyma stypendia Samorządu Jak chronić się przed smogiem?: Coraz niższe temperatury i rozpoczęcie sezonu grzewczego to jednocześnie pogorszenie stanu powietrza. Codziennie wdychamy szkodliwe

/>

Pomóżmy Jackowi

Pomóżmy Jackowi

Jacek Bertman podopieczny Fundacji Miśka Zdziśka potrzebuje pilnie naszej pomocy !

Jacek Bertman, z zawodu nauczyciel  pracuje na co dzień w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Jędrzejowie, nauczanie to jego pasja, jest człowiekiem łagodnym, serdecznym, uczuciowym, koleżeńskim, uczniowie i koledzy za nim przepadają. Pan Jacek zamieszkuje w  Wodzisławiu w powiecie jędrzejowskim zgłosił się do Fundacji Miśka Zdziśka w marcu 2016 r.  z prośbą o pomoc w leczeniu. Zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną T- B COMMON.

Dzięki wielkiemu wysiłkowi najbliższych, Fundacji i osób dobrej woli Pan Jacek Bertman mógł podjąć    leczenie w  Klinice Hematologii i Transplantacji na Oddziale Ostrych Białaczek Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, a następnie  przeszedł przeszczep w Klinice w Gliwicach. Udało się pokonać chorobę.

Radość nie trwała długo.  Niestety w tych dniach nastąpił gwałtowny  nawrót białaczki.
Obecnie w szpiku kostnym znajduje się 90 % komórek  rakowych. Jedynym ratunkiem dla naszego podopiecznego jest kosztowna szczepionka  z zagranicy warta kilkaset tysięcy złotych.
Jacek Bertman nie może czekać ! Bo dla Pana Jacka każdy dzień w tej chwili jest bardzo ważny !!

Aby uzbierać tak dużą kwotę liczy się każda nawet niewielka kwota! Bardzo prosimy Państwa o wpłaty na specjalne konto nr: 23 1240 4982 1111 0010 6253 6955 z dopiskiem: „ na pomoc  i leczenie Jacek Bertman”.
Pokonajmy białaczkę u Pana Jacka po raz kolejny  i udowodnijmy, że razem możemy więcej !Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •