Był pijany i próbował uciekać: Wczoraj policjanci pińczowskiego ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę motoroweru, który chcąc uniknąć kontroli drogowej uciekał Jak zabezpieczyć urządzenia wodociągowe przed zimą?: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku przypomina, że z uwagi na zbliżający się okres Konwent Powiatów Województwa Świętokrzyskiego: Konwent Starostów Województwa Świętokrzyskiego obradował tym razem w Starachowicach. Mówiono m.in. o likwidacji Regionalnej Dyrekcji Jerzy Suliga na Konwencie starostów w Starachowicach: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego obradował w Starachowicach. Starostowie spotykają się na konwentach co pół roku. Nie ukrywam, będę się ubiegał o fotel burmistrza: Choć w poprzednich wyborach samorządowych startował z własnego komitetu wyborczego, to nie ukrywa, że jest „Być tam, gdzie wszystkim wystarczy miłości”. Przeżyjmy to jeszcze raz: Zakończyła się jubileuszowa X edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piosenki Poetyckiej, zorganizowanego przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych 27 artystów w jednym miejscu. Wernisaż wystawy już w najbliższą środę: Suchedniowski Ośrodek Kultury Kużnica oraz Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Pod Prąd zapraszają na wernisaż wystawy „SPA. Czwarta gala profilaktyki PaT: Po raz czwarty w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku odbyła się gala PaT – u Trzy nowe karetki pogotowia trafią do Kielc i Staszowa: Trzy karetki pogotowia i sześć urządzeń do mechanicznej kompresji klatki piersiowej to sprzęt który zostanie Stypendia dla studentów z Winnicy: Wiceprezydent Kielc Andrzej Sygut wręczył stypendia studentom z Winnicy na rok akademicki 2017/2018. Wsparcie otrzymało Stery powiatowe są w dobrych rękach: Starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek podsumował na naszej antenie trzy lata obecnej kadencji. Ustosunkował się również Musimy współpracować ze sobą: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego obradował w Starachowicach. Starostowie spotykają się na konwentach co pół roku. Stypendia dla studentów z Kartą Polaka: 50 studentów dwóch kieleckich uczelni – Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Politechniki Świętokrzyskiej otrzyma stypendia Samorządu Jak chronić się przed smogiem?: Coraz niższe temperatury i rozpoczęcie sezonu grzewczego to jednocześnie pogorszenie stanu powietrza. Codziennie wdychamy szkodliwe

/>

Akcja „Znicz2017” w powiecie jędrzejowskim

Tegoroczna akcja „Znicz” w powiecie jędrzejowskim potrwa do późnych godzin wieczornych 2 listopada. Aby zapewnić płynność ruchu oraz bezpieczeństwo wszystkim odwiedzającym groby bliskich obowiązywać będą następujące zmiany organizacji ruchu.

Od dnia 28 października do dnia 2 listopada 2017 roku w ciągu ulicy Ogrodowej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy od ulicy Kieleckiej w kierunku ulicy Piastowskiej. Ulice zostaną oznaczone dodatkowymi znakami drogowymi. Na ulicy Cmentarnej oraz Brzozowej będzie obowiązywał „zakaz ruchu”.
Na ulicy Konarskiego będzie obowiązywał znak „zakazu zatrzymywania” na wysokości posesji od nr. 15 do 29. Wjazd na ulice Kadłubka możliwy od strony nowego cmentarza (zmiana organizacji ruchu na jednokierunkowy) zakaz wjazdu od strony przeciwnej.

W miejscowości Skroniów w ciągu drogi powiatowej nr.0173 nastąpi zmiana ograniczająca ruchu dotycząca „zakazu zatrzymywania” po przeciwnej stronie od cmentarza oraz ograniczenie prędkość do 30 km/h.
W okolicach cmentarzy w miejscowości Mnichów wzdłuż drogi krajowej nr. 7 będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. Dodatkowo przy cmentarzu odgrodzony taśmą zostanie odcinek jezdni uniemożliwiający zatrzymanie i postój pojazdu.

Jędrzejowscy policjanci będą na bieżąco reagować we wszystkich miejscach gdzie będzie potrzeba ręcznej regulacji ruchu.
Mundurowi szczególną uwagę będą zwracać na bezpieczeństwo pieszych oraz właściwe stosowanie się do przepisów ruchu drogowego wszystkich uczestników ruchu w relacjach kierowca pieszy – pieszy kierowca.
Stróże prawa w trosce o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego przypominają o używaniu elementów odblaskowych.

Apelujemy o bezwzględne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego i poleceń policjantów pełniących służbę w rejonach cmentarzy.

Źródło. KPP Jędrzejów


Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •